Ana içeriğe atla

ggh

AMEGA ABD’DEN ÖDÜLLE DÖNDÜ!

18.01.2018 - 11:10

Oyun ve eğlence sektörünün lider şirketlerinden AMEGA, ABD’nin Orlando şehrinde sektörün en iyilerinin değerlendirildiği IAAPA Brass Ring Award’da Cinecoaster 360 VR ürünüyle Teknolojinin Eğlenceye Uygulanması Kategorisinde “En İyi Yeni Ürün” -“Best New Product - Technology Applied to Amusements” ödülünü kazandı.

Teknolojisini kendi ürettiği inovatif ve birbirinden ilgi çekici ürünleri ile dünya üzerinde 30’dan fazla ülkede varlığını sürdüren AMEGA, oyun ve eğlence sektörünün dünya başkenti kabul edilen ABD’nin Orlando şehrinde sektörünün en prestijli ödülüne layık görüldü. 

SEKTÖRÜN DÜNYA DEVLERİ BULUŞTU
Dünyanın en saygın birlikleri arasında yer alan IAAPA (International Association of Amusement Parks and Attractions) tarafından düzenlenen dünyanın en büyük oyun ve eğlence fuarı IAAPA Attractions Expo, bu yıl da sektörün dünya devlerini Orlando’da buluşturdu.
 
AMEGA ÜRÜNLERİ FUARDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
IAAPA tarafından bir asra yakın süredir düzenlenmekte olan fuarın bu yıl en çok ilgi gören stantlarından olan AMEGA, sektörün en iyilerinin değerlendirildiği IAAPA Brass Ring Award’da ise geliştirdiği en son ürünü Cinecoaster 360 VR ile “Best New Product / Technology Applied to Amusements” (Teknolojinin Eğlenceye Uygulanması) kategorisinde ödülle taçlandırıldı.

SEKTÖRÜN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜ
Dünya pazarında elde ettiği başarıyı sektörün en prestijli ödülünü alarak tescilleyen AMEGA, yakın zamanda lansmanını yaptığı, geleceğin teknolojisi kabul edilen sanal gerçeklik uygulamalı ürünü Cinecoaster 360 VR ile ödül almakla kalmayıp ürünün en yeni tasarımının ilk kurulumunu da yine ABD’de gerçekleştirmiş oldu.

nb

Yukarı