Ana içeriğe atla

nr

Adore Oyuncak tüketicilere markalı ve kaliteli oyuncaklar sunuyor

25.05.2016 - 18:04

Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür, ilk mağazalarını 2009 yılında İstinyePark AVM’de açtıklarını; tüketicilerin markalı oyuncağa ilgisini fark edince de Caddebostan’da, Mall Of İstanbul AVM’de, Ankara Kentpark AVM’de, İzmir Mavibahçe AVM’de ve son olarak da Ankara One Tower AVM’de aynı konseptte mağazalar açmayı sürdürdüklerini söyleyerek, Adore Oyuncak’ın önümüzdeki dönemde açılacak yeni mağazalarıyla müşterilerine daha ulaşılabilir olmayı hedeflediğini ifade etti.

Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür, mağaza açma fikrinin 1996 yılından beri ithal etmiş oldukları markalı ve kaliteli oyuncakları tüketicilerin beğenisine sunmak, onları kaliteli oyuncaklar hakkında bilgilendirmek ve tüketicilerin birebir görüşlerini almak düşüncesiyle doğduğunu söyleyerek, “Oyuncakta da marka olur ve çok şey ifade eder. Örneğin; ‘tüketicilerin çocuğuma zarar verir mi’ kaygısından uzak, oyuncak satın almalarını ve tüketicilerin oyuncağa verdikleri paranın karşılığını almalarını sağlar vb. Bir üründe marka ve yüksek kalite neyi ifade ediyorsa; oyuncakta da aynı şeyi ifade eder” dedi.

 

ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE MAĞAZA SAYISINI ARTIRMAYA DEVAM EDECEK

Önceleri ithal etmiş oldukları, sadece markalı oyuncaklardan oluşan ürünlerini bir ‘showroom’ ile sergileyerek tüketicilerle buluşturmak istediklerini ve bu amaçla ilk mağazalarını 2009 yılında İstinyePark AVM’de açtıklarını; tüketicilerin markalı oyuncağa ilgisini fark edince de Caddebostan’da, Mall Of İstanbul AVM’de, Ankara Kentpark AVM’de, İzmir Mavibahçe AVM’de ve son olarak da Ankara One Tower AVM’de aynı konseptte mağazalar açtıklarını bildiren Yürür, önümüzdeki dönemde açılacak yeni mağazalarıyla müşterilere daha ulaşılabilir olmayı hedeflediklerini ifade etti.

 

TÜKETİCİLERİN DOKUNARAK HİSSETMELERİNİ SAĞLAMAYI AMAÇLIYOR

Adore Oyuncak olarak mağazalarında her biri kendi oyuncak segmentinin lider markası olan Lego, Winx, Revell, Ravensburger, Bandai (Ben 10, Power Rangers, LBX), TOMY/Lamaze ve Sylvanian Families ürünlerini en geniş biçimde sergilemeye devam ettiklerini ve tüketicilerin dokunarak hissetmelerini sağlamayı amaçladıklarını kaydeden Yürür, markalı oyuncağa tüketicilerin kısa zamanda büyük ilgi gösterdiğine değinerek, açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Dayanıklı, çocuk sağlığına hiçbir zararlı etkisi olmayan, çocukların fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunan, hem eğlendirici hem de eğitici ve öğretici oyuncaklardan ve bu oyuncakları bıkmadan, sıkılmadan güler yüzle onlara anlatan personellerden çok hoşlandılar. Adore Oyuncak mağazaları, dünya oyuncak sektöründeki trendleri yakından takip ederek her yaştan oyuncak severe hitap ediyor ve böylece tüm dünya çocuklarıyla eş zamanlı olarak en güncel oyuncaklara ulaşmalarını sağlıyor. Bu sayede hem çocukların yaratıcılığını, hayal gücünü, el ve göz koordinasyonunu geliştirmesine destek olurken hem de ailelerin çocuklarıyla keyifli zaman geçirmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Yetişkinlere yönelik puzzle, maket, uzaktan kumandalı ürünler ve kutu oyunlarıyla da her yaştan oyuncak severe hitap edebiliyoruz.”

 

MÜŞTERİLERİNE KEYİFLİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİ YAŞATMA KONUSUNDA BAŞARISINI SÜRDÜRÜYOR

Yürür, sözlerine şöyle devam etti: “Adore Oyuncak, mağazacılık, rengarenk ve ilgi çekici mağaza dizaynıyla da müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi yaşatma konusunda başarısını sürdürüyor. Her mağazasında bulunan oyun alanı çocukların sosyalleşmesine olanak sağlarken, ebeveynlerin de çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesine fırsat veriyor. Ayrıca Mall of Istanbul, One Tower ve Mavibahçe AVM’de bulunan mağazalarındaki ‘Winx Sihirli Ayna’ kız çocuklarının kendilerini birer Winx perisine dönüştürmesini sağlayarak yoğun ilgi çekiyor. Adore Oyuncak mağazacılık olarak, en önem verdiğimiz konulardan biri de müşterilerimize dilediği hizmeti en doğru şekilde vermek. Mağaza çalışanlarımız, markalarımız ve oyuncaklarımız hakkındaki uzmanlıklarıyla müşterilere en doğru ve güvenilir bilgiyi vermekten memnuniyet duyar. Bizim işimiz çocuklarla ve onları sevindirmek en önemli görevimiz.”

 

Adore Oyuncak olarak  www.adoreoyuncak.com adresindeki online mağazamızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

nr

Yukarı