Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

2020’DE BAŞARI GETİREN YENİ PROJELERE DEVAM

17.01.2020 - 16:48

2019 yılını kendi markaları adına değerlendiren Atlantis Fun City Genel Müdürü Sedat Dönmez, 2020’de yine başarı getiren işler yapacaklarını söyledi.

Atlantis Fun City Genel Müdürü Sedat Dönmez, 2019 yılını Atlantis Fun City genelinde değerlendirerek yıl içerisindeki yatırımlarından bahsetti. Arena Park AVM içinde önemli bir yatırım planını hayata geçirdiklerini belirten Dönmez, “3 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu, misafirlerimizin çok keyif alacağı, kısa sürede aileler için alışkanlığa dönüşen bir oyun salonu kurguladık. Fiziki olarak özenle, masal temalı vurgularla, her yaşa hitap eden ünitelerin olması konusunda hassasiyetimizi koruyarak hazırlığımızı yaptık.” dedi.

YENİ PROJELERE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİLECEK
2019 yılı itibariyle hayata geçirdikleri revize ve açılış projelerine temkinli adımlarla fakat hız kesmeden 2020 yılında da devam edeceklerini söyleyen Dönmez, “2020’nin başında başarı ve bereket getiren yeni işler yapacağız. Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyüyen tabloyu birlikte görmeyi umut ediyorum.” diyerek sözlerini bitirdi.

AİLECE EĞLENCE
Yakın zamanda Arena Park salonları bünyesine tırmanma duvarı platformunu da eklediklerini söyleyen Dönmez, “Gerekli fizibiliteleri sıklıkla yaparak aksiyon planlamamızı revize ediyoruz. İhtiyaç olduğunu düşündüğümüz istasyonlar konusunda hızlıca yol alıyoruz. Bowling alanımız Arena Park AVM salonumuzda rağbet görüyor. Büyük eğlenceyi ifade eden Karaoke, 7D, bowling temaları da salonumuzda olduğu için ailece eğlence kuralını bozmamış oluyoruz.” açıklamalarında bulundu.

YENİLİKLER YAPILDI
Kale Outlet Center içindeki oyun salonlarında ise birçok revize gerçekleştirerek yenilemeye gittiklerini ifade eden Dönmez, “Hayallere sığmayacak özende hazırlığını yaptığımız yeni alanımız AVM’de bulunan tüm sadakat sahibi misafirlerimizi mutlu etti, onlar da bizler gibi tüm revizelerin bitmesini heyecanla beklediler.” dedi.
 

TAVADA TAVUK

Yukarı