Ana içeriğe atla

ggh

“2018’DE YENİ ŞUBELER AÇARAK YATIRIMLARA DEVAM ETTİK”

19.12.2018 - 13:54

YURT İÇİNDE AÇILMIŞ VE AÇILACAK OLAN NİTELİKLİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN TÜMÜNDE BULUNMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEYEN ERGİN ÇOCUK OYUN EĞLENCE VE ORGANİZASYON ŞİRKET SAHİBİ ABDULHAMİT ERGİN, BU DOĞRULTUDA 2019 YILINDA DA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDECEKLERİNİ BELİRTTİ.

2018’i değerlendirmenizi istesek neler söylersiniz? Firmanız için 2018 yılı nasıl geçti? 
2018 yılı piyasaları göz önünde bulundurduğumuzda kurdaki yükselişin de etkisi ile ciddi manada zor geçti diyebiliriz. Fakat yıl sonuna doğru başlayan rahatlamanın önümüzdeki aylarda da devam edeceği umudundayım. Her ekonomik krizin ülkece yapılan yatırımlar ile aşılabileceği kanaatindeyim. Bizde şirket olarak bu bağlamda 2018 yılında mevcut şubelerimize yeni şubeler açarak yatırımlarımızı gerçekleştirdik.  

GELİŞEN TEKNOLOJİ PAZAR PAYINI BÜYÜTECEK

2019 yılından sektör adına beklentileriniz nelerdir? Yeni yılda nasıl bir yol izleyeceksiniz? 
40 milyona dayanan genç nüfusu ile Avrupa’nın en genç nüfus oranına da sahip olan ülkemiz, oyun ve eğlence sektöründe çok iyi bir pazar payına sahip. Gelişen teknolojinin de etkisi ile bu pazar payının 2019’da daha da büyüyeceğini umuyorum. Biz bu sektörde hizmet vermeye başladığımızda tek amacımız vardı;  yurt içinde açılmış ve açılacak olan nitelikli alışveriş merkezlerinin tümünde müşterilerimiz ile buluşmak. Bu doğrultuda 2019 yılında da çalışmalarımıza devam edeceğiz. 
Eğlence merkezinizin ayakta kalabilmesi ve karlılığını artırabilmesi için ne tür kalkınma planları yapıyorsunuz?
Şirket olarak ayakta kalabilmek ve kar elde edebilmek için müşteri memnuniyeti ve AR-GE çalışmalarına çok önem vermekteyiz. Bizim için müşterilerimiz firmamızı onurlandıran misafirlerimizdir. Müşteri memnuniyeti her zaman temel misyonumuzdur. Her biri kendi alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımızla yaptığımız AR-GE çalışmaları hem firmamıza hem de sektöre büyük yenilikler katmaktadır.

YENİ ŞUBE AÇILIŞLARINA DEVAM…

Yeni yatırım planlarınızdan bahseder misiniz? Yakın zaman içerisinde açmayı düşündüğünüz şubeler var mı?
Birçok AVM ile iş ortaklığımız ve görüşmelerimiz devam ediyor. Airsoft atış poligonu olarak POLİGONPARK markamız, çocuk eğlence konsepti ile PLAY HOME, SEVİMLİ TREN, KIDS RACERS, SİHİRLİ KUM markaları ile şubelerimizi açmaya devam ediyoruz. Yakın zamanda Gaziantep Prime Mall ve Kale Center AVM’de hizmet vermeye başladık. Aralık ayı itibariyle de Anadolu yakasında bulunan Kozyatağı Carrefoursa’da yeni mağazamızı açmış olacağız.

nb

Yukarı