Ana içeriğe atla

nr

EFES PLAY DÜNYAYA OYUN VE EĞLENCE EKİPMANLARI İHRAÇ EDİYOR

10.07.2021 - 19:39

Efes Çocuk Oyun Ekipmanları Sahibi Kaan Ülker,  Türkiye'de Avrupa güvenlik ve kalite standartlarına uygun üretim ve ihracat yapan tek iç mekan oyun parkı üreticisi olduklarını söyledi. Ülker, 21 yıldır 48 ülkeye anahtar teslimi oyun ve aktivite alanları kurduklarını vurguladı.

TÜRKİYE’DE KIŞ SPORLARI DENİLİNCE AKLA GELEN LIDER ISIM: ICE PARK

10.07.2021 - 19:37

Türkiye’nin en kış sporları konusunda lider firması Ice Park, buz pisti ve curling sahaları başta olmak üzere her türlü kış organizasyonunu yaz kış ayırt etmeden başta AVM’ler olmak üzere sporu destekleyen kamu kurumları için Türkiye’nin dört bir tarafına kuruyor. Ice Park Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kara, “ Şartları zorlayın, etkinliği siz hayal edin, biz yapalım” diyor.

MÜŞTERİLERİMİZİN HUZURU VE GÜVENİ İÇİN TÜM ÇALIŞMALARIMIZ HAZIR

02.06.2021 - 12:19

20 yılı aşkın bir süredir eğlence sektörüne hizmet veren ATLANTIS FUN CITY, ziyaretçilerine kavuşmak için gün sayıyor. Pandemi sebebiyle sektöre yönelik kaygıları dindirmek için bütün tedbirleri aldıklarını belirten ATLANTIS FUN CITY Genel Koordinatörü Sedat Dönmez, “Hijyen ve rahatça eğlence konusunda da gereken her türlü tedbiri en üst seviye almaya devam edeceğiz.” dedi.

4 MİLYAR LİRALIK SEKTÖR ZOR DURUMDA

06.05.2021 - 13:54

Eğlence sektörünün pandemi sürecinde en fazla zarar gören alanlardan biri olduğunu söyleyen Avrupa Eğlence Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “AVM’ler bu süreçte bizlere daha çok fazla destek verdi. Ancak cadde mağazalarımız bu süreçte büyük bir fırsatçılığın altında eziliyor. Bırakın kira almamayı, fahiş oranda zam yapıyorlar. Devlet tarafından bir düzenleme getirilmesini ümit ediyoruz” dedi.

ÇOCUK OYUN VE EĞLENCE ALANLARI CAN SUYU İSTİYOR

10.03.2021 - 12:24

Pandemi öncesinde 6,2 milyon metrekare üzerinde faaliyet gösteren, 100 bin kişiye istihdam sağlayan ve 4 milyar TL büyüklüğe ulaşan çocuk oyun ve eğlence sektörü, pandemi sürecinden en çok etkilenen sektörlerin başında geliyor. Sektörün yaşadığı sorunları ve beklentilerini Tüm Eğlence, Park, Etkinlik ve Atraksiyon Derneği (TEPEA) Başkan Vekili Fatih Keçebir ile konuştuk.

EĞLENCEYİ HEM FARKLILAŞTIRARAK HEM DE GÜVENLİ ŞEKİLDE SUNMALIYIZ

12.08.2020 - 13:33

Smart Play & Funnyday Şirket Ortağı, Tmr Eğlence Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı

Uğur Kaykaç ile eğlence sektörünün geleceğini konuştuk. Kaykaç, “Bu dönemde eğlenceyi mümkün olduğu kadar farklılaştırarak aynı zamanda da güvenli olarak müşterilerimize sunmak durumundayız.” dedi.

SİNEMA, TİYATRO VE GÖSTERİ MERKEZLERİ 1 TEMMUZ’DA AÇILIYOR

10.06.2020 - 09:07

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nda Kovid-19 salgını nedeniyle alınan yeni kararları açıkladı. Erdoğan, "Lokanta, kafe, kıraathane gibi işletmelerin kapanış saati 22.00'den 24.00'e uzatılmıştır. Sinema, tiyatro, gösteri merkezi gibi işletmeler 1 Temmuz'dan itibaren belirlenen kurallara göre faaliyete geçebilecektir.” dedi.

DESTEKLER ÖNEMLİ AMA FİRMALAR AYAKTA KALMAK İÇİN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ GERÇEKLEŞTİRMELİ

09.05.2020 - 11:21

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Keçebir: “Her ülke, elindeki yeterliliğe göre KOBİ'lere destek olmaya çalışıyorlar. Ülkemizde de destekler var. Gönülden geçen ile gerçekleşen arasında elbette fark var. Ama can suyu olmak adına destekler önemli. Günün sonunda her firma kendi çabasıyla ayakta kalacak. Dijitalleşme de her firmanın özelinde öne çıkacak. Destekler ayakta kalmaya yardımcı olacak ama işin sürdürebilirliği açısından dijital dönüşüme ayak uydurmak gerekecek.”

SALGIN GÜNLERİNDE YÜKSELİŞE GEÇEN ŞİRKETLER

17.04.2020 - 10:47

Koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın dört bir yanında çoğu şirket finansal olarak çok zor bir döneme girdi. Ancak satışların arttığı sektörler de var. Koronavirüs salgını ile yükselişe geçmesi beklenen şirketleri ve sektörleri derledik.

Subscribe to Eğlence

nr

Yukarı