Ana içeriğe atla

gf

FOTOĞRAFLARINIZA YENİ SOLUK SOCİAL BOOTH’TAN

01.06.2022 - 14:53

Her geçen gün yeniliklerine devam eden Social Booth, misafirleri için fotoğraf çekmeyi eşsiz kılıyor. Özel arka plan tasarımları ve çerçeveler ile de fotoğraflarınıza renk katarken ayrıca teknik- yazılım ekibi ile tüketici deneyimlerini daha etkin hale getiriyor. Social Booth Turkey Kurucusu Yavuz Güven ile projelerini konuştuk.

DİNO LİNO FUN PARK İLE EĞLENCEYE YENİ BİR HEYECAN

01.06.2022 - 14:45

Alışılmışın dışında bir bakış açısı ve benzersiz eğlence konseptiyle sektöre yeni bir soluk katacak olan Dino Lino Fun Park, geleneksel eğlence trendleriyle teknolojiyi harmanlayarak 360 derece hizmet sunuyor. Dino Lino Fun Park Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dal ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dal, 7’den 70’e hizmet sundukları benzersiz konseptlerini okurlarımız için anlattı.

AVRUPA’DAKİ BAŞARIMIZI DÜNYAYA TAŞIMAYI HEDEFLİYORUZ

06.04.2022 - 15:53

Lunapark oyuncakları imalatıyla 1958 yılında eğlence sektörüne giriş yapan ve günümüze dek üretimini gerçekleştirdiği oyuncaklarla sektöre yön veren Dal Lunapark adına firmanın Genel Müdürü Mustafa Dal ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dal; iç-dış mekan tema park konseptlerinden ve yeni yatırım planlarından söz etti.

YENİ NESİL OYUN KONSEPTLERİMİZİ MİSAFİRLERİMİZİN HİZMETİNE SUNACAĞIZ

06.04.2022 - 15:48

Eğlence sektöründe büyüme yolunda emin adımlarla ilerleyen TMR Eğlence Merkezleri, yeni nesil oyun konseptlerini bünyesinde bulunan Smart Play ve Funny Day ile hem yurt içinde hem de yurt dışında misafirleriyle buluşturacak. TMR Eğlence Merkezleri Funny Day / Smart Play CEO’su Ömer Temur ile gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde sektörde yarattıkları farklılıkları ve yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenleyecekleri etkinlikleri konuştuk.

SADAKAT GELİŞTİRME YÖNTEMLERİMİZLE HİZMETLERİMİZİ YENİLİYORUZ

06.04.2022 - 15:45

Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dönmez; Atlantis Fun City olarak uyguladıkları sadakat geliştirme yöntemlerinin kendileri adına öneminden bahsederken, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için içinde bulundukları hazırlıklardan da söz etti.

 

Subscribe to Eğlence

jyh

Yukarı