Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

DOĞRU YÖNTEM İLE HER LOKASYON KÂRLI

06.01.2022 - 17:07

 Meridyen Games Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Elvis Elif Akay “Oyun alanlarını sektördeki gelişmelere bağlı olarak ne kadar güncel tutarsanız, o kadar tercih edilirsiniz. Sektör, hitap ettiği kesim gibi sürekli büyümekte ve gelişmektedir. Ayak uydurabilenler ayakta kalabilir.” diyerek sektörün her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini belirtti.

ZORLU SÜREÇLERİ FIRSATA ÇEVİRDİK

06.01.2022 - 17:04

 Atlantis Fun City, zorlu süreçleri fırsata çevirerek 9 şubesi ile büyümeye devam ediyor. Önemli lokasyonlarda değerlendirmelerini bitiren Atlantis Fun City, bu yerlerde yatırım kararları alarak hizmetlerine devam edecek. Atlantis Fun City Pazarlama Müdürü Aslı Yurdakul ile projeleri hakkında konuştuk.

AMACIMIZ, BULUNDUĞUMUZ NOKTALARDA EN İYİ HİZMETİ TESİS ETMEK

06.01.2022 - 16:37

 Kurulduğu 1996 yılından bu yana eğlence sektörüne yön verecek çalışmalara imza atan Playland, Türkiye’deki yatırımlarının yanı sıra yurt dışında da büyük ölçekli lisanslı akuple projeler hayata geçirmeye hazırlanıyor. Playland CEO’su Seydi V. Taş ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Taş, eğlence sektörünü değerlendirirken 2022 yılında hayata geçirecekleri proje ve sosyal sorumluluk çalışmalarından bahsetti.

BÜYÜMEYE VE DEĞİŞEN ŞARTLARA UYUM SAĞLAYARAK GÜÇLENMEYE DEVAM EDECEĞİZ

13.12.2021 - 11:17

Hem eğlence hem de bir spor dalı olan bowlingi daha çok insanla buluşturmak adına çalışmalarını yürüten ve yatırımlar yapan Atlantis Fun City, büyümeye ve değişen şartlara kısa sürede uyum sağlayarak güçlenmeye devam ediyor. Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dönmez, hayata geçirdikleri projelerinden söz etti.

PLAYPARK EĞLENCE İHRACATINA DEVAM EDİYOR

13.12.2021 - 10:54

Türkiye’deki eğlence sektörünün lider firmalarından olan Playpark firmasının Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Keçebir, şirketin yeni projeleri ve özellikle yurt dışı planları hakkında gelişmeleri Mall Report okurları için paylaştı.

TÜRKİYE CURLİNGİ SEVDİ

13.12.2021 - 10:47

Alanında uzman ekibi ve ürünleriyle dünyada adını duyurmayı hedefleyen Icepark, curling ve buz pistine dair aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızın adresi. Icepark Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kara ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Kara, Mall Report okurları için çalışmalarını ve 2022 yılı hedeflerini anlattı.

Subscribe to Eğlence

TAVADA TAVUK

Yukarı