Ana içeriğe atla

ggh

Tatmin edici alışveriş deneyimi…

17.11.2017 - 14:29

Değişen tüketici davranışlarına yönelik görüşlerini aldığımız Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Yardımcısı Gazi Görkem Okar, AVM’lerinin bu değişime ayak uydurmak için ne gibi çalışmalar yaptığına dair bilgiler verdi. Okar, “Sosyal medyayı dinamik biçimde kullanarak, iş ortakları ve tüketiciler arasında köprü oluşturmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı. 

Bünyesinde uluslararası markaları bulunduran Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuklar için özel eğlence merkezleri, sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin buluşma noktası olmaya devam ediyor. 

Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüketicilerin de ihtiyaç ve beklentilerinin değişim gösterdiği sürekli olarak konuşulan bir konu… Peki ama yaşanan bu değişimler neler, kısaca bilgi verir misiniz? 
Günümüzde süre gelen teknolojik gelişmelere paralel olarak tüketicilerin satın alma davranışları da değişim göstermektedir. Biz bu değişim sürecinde Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezimiz olarak sosyal medya gibi mecraları dinamik biçimde kullanarak, iş ortaklarımız ve tüketiciler arasındaki köprü oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Sektörde sınıfta kalmak istemeyen AVM’ler bu ihtiyaçları ve beklentileri karşılamak adına ne gibi çalışmalar yapıyor, tüketiciye nasıl ayak uyduruyor?
Bu konuda alışveriş merkezimiz, ziyaretçilerine geniş bir atmosferde zaman geçirilebilecek ortam oluştururken, onlara zengin ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet sunarak tatmin edici bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

ÇOCUK ETKİNLİKLERİNE VE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE AĞIRLIK VERİLECEK
Sektörde sürdürülebilir olmak için sadece beklentileri karşılamak yeterli olmuyordur sanırım. Öne çıkan ve fark yaratan çalışmaların da yapılması şart! Bu noktada sizler neler yapıyorsunuz?

Bizler Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi olarak 2016 yılının son çeyreğinden itibaren anne ve çocuk konsepti üzerine yoğunlaşmaktayız. Bu bağlamda ziyaretçilerimizi memnun edebilmek adına 2017-2018 etkinlik planlamamızda çocuk etkinliklerine ve kadınlara yönelik sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veriyor olacağız.  
 

nb

Yukarı