Ana içeriğe atla

ggh

“Kazan-kazan mantığı ile ilerliyoruz”

06.10.2017 - 15:02

Ekim’in ilk haftasında düzenlenecek Bayim Olur Musun Fuarı’na katılacak olan Nefis Demet’in Genel Müdürü Devrim Aydın, “Her siparişe aynı özeni göstererek onu hazırlamak ve doğru zamanda alıcısına teslim etmek başlıca misyonumuzdur” diyerek firmalarının franchise koşullarından bahsetti.

Firmanız büyüme ve sürdürülebilirlik stratejilerden kısaca bahseder misiniz? 
İnternet satışlarının her geçen gün arttığı günümüz ekonomisinde, yenilebilir çiçek kategorisinde hali hazırda en fazla sayıda şubeyle hizmetlerini sürdüren Nefis Demet ailesi, ekonomik bütçelerle bayilikler vermeye başlamıştır. Bu sayede daha fazla noktada yeni müşterilerine ulaşma gayesiyle, 2018 yılı içerisinde şube sayısını 20’nin üzerine çıkarmak başlıca büyüme ve sürdürülebilirlik stratejilerimizdendir. Ayrıca her ay düzenli olarak yeni ürün tasarımlarımız müşterilerimizin beğenilerine sunuluyor. 

Yurt içi ve yurt dışı şube yatırımlarınız hakkında bilgi verir misiniz? Neler planlanıyor?
Yurt içi şube sayımızı 2018 yılı içerisinde 20’ye çıkarmak başlıca hedefimiz. Aynı yıl içerinde Rusya ve Avrupa pazarında da şubeleşmeye devam edeceğiz.

Girişimcilerin sizi tercih etme sebepleri neler? Girişimcilere sunmuş olduğunuz olanaklardan bahseder misiniz?
Nefis Demet olarak her geçen gün artan müşteri sayımızla ve sektörde en çok bilinen firma olmamızın verdiği güçle, kendi işinin sahibi olmak isteyen franchise adaylarımıza ekonomik kurulum ve franchise bedelleri ile bulundukları lokasyona özel, reklam çalışmaları ve kurumsal çalışmalar yaparak sürekli destek sağlanmaktadır. Biz franchise’larımıza lokasyon seçim desteği, eğitim, kurulum aşamasında danışmanlık hizmeti, reklam desteği, pazar sürekliliği, bilgi birikimi, yönetim desteği, pazarlama strateji yönlendirmesi gibi avantajlar sağlıyor, ayrıca kazan kazan mantığı ile ilerliyoruz. Sitemizin dışında Türkiye’nin bu alandaki önemli markaları ile ürün tedariği konusunda iş ortaklığı yapıyoruz.

Son olarak firmanızın franchise koşullarından bahseder misiniz? 
Markamızın değerini artırmak adına her siparişe aynı özeni göstererek onu hazırlamak ve doğru zamanda alıcısına teslim etmek başlıca misyonumuz. Bu hassasiyeti gösterecek franchise adaylarını her geçen gün büyüyen ailemizin bir ferdi olarak aramızda görmek isteriz. 
Öncelikle franchise taleplerinde dikkat edeceğimiz en önemli nokta markamıza ne kadar katkı sağlanacağı. Franchise vereceğimiz bölgede standarda uygun şekilde sepetlerin hazırlanması ve zamanında teslimat için franchise’mızı uzun bir eğitim sürecinden geçiriyoruz. Çalıştığımız sektör hediyelik meyve sektörüdür. Herkes sevdiğine verdiği hediyenin kusursuz olmasını ister, dolayısıyla bayilerde aradığımız özellik bu işi severek ve kusursuz şekilde yapmasıdır. 

nb

Yukarı