Ana içeriğe atla

ggh

RENK ŞİFRESİ İLE KENDİ RENGİNİZİ BULABİLİRSİNİZ

14.08.2018 - 09:43

RENK ŞİFRENİZİ HALA BİLMİYORSANIZ RENK ŞİFRESİ DANIŞMANI ZEYNEP TARHAN MUSLU TAM DA BURADA. HERKESİN RENK ŞİFRESİNİN VE BUNA BAĞLI OLARAK ÜZERİNDE TAŞIYACAĞI RENK TONLARININ FARKLI OLDUĞUNU BELİRTEN ZEYNEP TARHAN MUSLU, “BİZ RENK ŞİFRESİ DANIŞMANLIĞINDA BİREYLERİ KENDİ RENK TONLARINI NASIL TANIMLAYACAĞI VE AYRIŞTIRACAĞIYLA İLGİLİ EĞİTİYORUZ.” DEDİ.

Tatmin edici alışveriş deneyimi…

17.11.2017 - 14:29

Değişen tüketici davranışlarına yönelik görüşlerini aldığımız Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Yardımcısı Gazi Görkem Okar, AVM’lerinin bu değişime ayak uydurmak için ne gibi çalışmalar yaptığına dair bilgiler verdi. Okar, “Sosyal medyayı dinamik biçimde kullanarak, iş ortakları ve tüketiciler arasında köprü oluşturmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı. 

Bakırköy’ün buluşma noktası…

17.11.2017 - 14:27

CAPACITY ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ GENEL MÜDÜRÜ H.BARIŞ ÖZCAN, “CAPACITY ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÜST DÜZEY MARKA KARMASI VE ÖZGÜN ÇİZGİSİYLE YILLIK ORTALAMA 15 MİLYON KİŞİYİ MİSAFİR EDİYOR” DEDİ.

Bölgenin ilk engelli dostu AVM’si: Park Bornova Outlet Center

17.11.2017 - 14:26

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “Teknolojik gelişmelerin bizim işimizi kolaylaştırdığını göz ardı etmemeliyiz.  Müşterimiz artık bize elinin altındaki akıllı telefon kadar yakın. 7/24 tüm kampanya ve etkinliklerimizden birebir haberdar olabiliyor” diyerek teknolojik gelişmelerin tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerinde değişime yol açtığından bahsetti.

FuarlarAVM’ler teknolojiyi tüketiciye sunmalı

17.11.2017 - 14:21

TÜRKİYE’DE AVM’LERİN TÜKETİCİ İÇİN YAŞAM ALANI HALİNE GELMEYE BAŞLADIĞINI BELİRTEN 212 POWER OUTLET GENEL MÜDÜRÜ HASAN NECİP AKOL, TÜKETİCİNİN UYARILARINI DİKKATE ALARAK TALEPLERİ BU YÖNDE GELİŞTİRİP DOĞRU SONUCA ULAŞMANIN EN AKILCI YOL OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Mardin’in yaşam merkezi: Movapark

17.11.2017 - 14:15

Teknolojik gelişmelerin hızla ilerlediği perakende ve AVM sektörünün ihtiyaç ve beklentilerin ilk durağı haline geldiğini söyleyen Movapark AVM Genel Müdürü Nazlı Özdemir, “Kampanya ve etkinlikler organize ederken tüketiciye ulaşabilmek adına dijital medya unsurlarından yararlanıyoruz” dedi. 

Tüketiciler sektörün geleceğini belirliyor

17.11.2017 - 14:03

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüketici beklentilerinin de değişim gösterdiğini belirten Carousel AVM İcra Kurulu Üyesi Orhan Demir, AVM’lerde lokasyonun, kaliteli hizmet anlayışının ve müşteri memnuniyetinin önemine değindi.

Genç girişimcilere yeni fırsatlar franchise sisteminde!

06.10.2017 - 15:23

İş kurmak denildiğinde birçok insanın aklına ilk etapta franchise almak gerekir.  Çünkü bağımsız bir işletme kurmaktansa, başarılı bir markanın yerleşmiş konseptini almak kişileri daha avantajlı ve başarılı kılar. Franchise almak, o markanın satın alma gücünden ve marka bilinirliğinden faydalanmak anlamına gelir.  Bu açıdan aslında işe bir adım önde de başlarsınız… Belirli bir sermayeye sahip olan fakat hangi alana yatırım yapacağına karar veremeyen girişimci adayları için franchise almak, iş dünyasına atılabilmenin en hızlı ve etkili yolu olacaktır.

“Franchise sisteminde seçilen değil seçen durumundayız”

06.10.2017 - 15:20

Müşteriyle kurulan ilişki ve müşteri memnuniyetinin önemine değinen Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, “Yataş Grup her zaman tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren, müşteri memnuniyetini tüm işlerinin odağına koyan bir şirket olarak, ilk günden beri inovatif ürünleri, yüksek kalitede ve makul fiyatlara tüketicilerine sunuyor” dedi. 

Subscribe to Dosya

nb

Yukarı