AVM Öne Çıkanlar

İki AVM’nin satış bedeli 4 milyar dolar

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) denetiminde bulunan Antalya’da yer alan Markantalya AVM ile Isparta’da bulunan Meydan AVM için satış ihalesi düzenlenecek. İki dev.

Haberi Oku
Öne Çıkanlar Perakende

YAC DESIGN’dan birbirinden renkli yeni yıl hediyeleri

Birçok materyalin yanı sıra, deriyi ön plana çıkararak, şıklık ile konforu bir arada sunan, evlerinize ve yılbaşı sofralarınıza değer katan YAC DESIGN, sofistike.

Haberi Oku
Öne Çıkanlar Perakende

Watsons Türkiye’den online alışverişlerde yepyeni bir teslimat yöntemi

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım sektöründe trendlere yön veren ve ilklere imza atan Watsons Türkiye, hayata geçirdiği yeni uygulaması “Tıkla Gel Al Hemen”.

Haberi Oku
araştırma Öne Çıkanlar

Kasım indirimlerinde toplam ödeme hacmi ve ortalama sepet tutarı dikkat çekiyor

Markaların sene sonu hedeflerini yakalayabilmeleri için önemli bir potansiyel taşıyan ve içerisinde “11.11”, “Efsane Cuma”, “Şahane Cuma”, “Cyber Monday” gibi özel indirim günlerinin.

Haberi Oku
Öne Çıkanlar Perakende

Avon’dan çarpıcı araştırma

Avon tarafından yapılan araştırmaya göre; birçok kadın, dış görünüşleri konusunda partnerleri tarafından baskı görüyor veya kontrol ediliyor. Araştırmaya göre; kadınların yüzde 20’si eşinin.

Haberi Oku
Ürün ve Hizmet

UPDATE ile iletişim dünyasına yeni bir soluk

Halkla ilişkiler sektörünün tecrübeli isimlerinden Ferda Camcı Ataş ve Berker Ayvacı’nın kurucu liderliğindeki yeni nesil iletişim danışmanlığı ajansı UPDATE İletişim Danışmanlık, stratejik marka.

Haberi Oku
Eğlence Öne Çıkanlar

Tüm büyük sektör oyuncuları ATRAX’ta buluşuyor

ATRAX, Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Tesisleri Uluslararası Fuarı, 11-13 Ocak’ta İstanbul’da yapılacak. Sektöründe dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan bu fuar, pazarın.

Haberi Oku
FinTech Öne Çıkanlar

212, ikinci fintek yatırımını Flow48’e yaptı

Türkiye’nin ilk girişim sermayesi fonu 212, global arenada hizmet sunan yazılım, teknoloji ve fintek şirketlerine yatırımını sürdürüyor. Şirket, iyzico’nun ardından ikinci fintek yatırımını.

Haberi Oku
Öne Çıkanlar Perakende

Trendyol’dan Cenomi Grup ile stratejik ortaklık

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Suudi Arabistan’ın önde gelen perakende ve yaşam tarzı ekosistemi oyuncusu Cenomi Grup ile Körfez ülkelerinde.

Haberi Oku
AVM Öne Çıkanlar

AVM’lerde Efsane Cuma yoğunluğu

Her yıl Kasım ayında düzenlenen Efsane Cuma indirimleri nedeniyle bu yıl da İstanbul’daki çeşitli AVM’lerde uzun kuyruklar oluştu. Dünya genelinde her yıl Kasım.

Haberi Oku