Ana içeriğe atla

ggh

BAĞDAT CADDESİ İLK “KAHVE DÜNYASI ALGÖTÜR” NOKTASIYLA BULUŞUYOR

17.08.2020 - 09:34

Kahve Dünyası, hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan Kahve Dünyası Algötür noktalarına bir yenisini daha ekledi. İstanbul Caddebostan’da açılan Kahve Dünyası Algötür’de sunulan yeni nesil draft kahveden proteinli içeceklere, enfes sandviçlerden No:1-6 cold press soğuk içeceklere eşsiz lezzetler sahil keyfinizi taçlandırıyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, İstanbul’daki yeni Kahve Dünyası Algötür noktasını 14 Ağustos’ta Caddebostan’da açtı. İstanbulluların buluşma noktalarından biri olan Caddebostan Sahili’ne çok yakın bir konumda bulunan “Kahve Dünyası Algötür” Caddebostan, misafirlerine fit lezzetlerden draft kahveye, dondurmadan çikolataya Kahve Dünyası’nın en sevilen lezzetlerinden oluşan bir özel seçki sunuyor. Ayrıca Kahve Dünyası’nın mobil uygulamasını kullananlar Hazır Al özelliği ile siparişlerini önceden vererek Kahve Dünyası Algötür Caddebostan’da hiç sıra beklemeden, siparişlerini anında teslim alarak Caddebostan Sahili’nde denizin ve yeşilin tadını doya doya çıkarıyor.

Sağlık ve lezzet aynı menüde buluşuyor

Al-götür konseptinin özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği Kahve Dünyası Algötür noktalarında Kahve Dünyası’nın sevilen lezzetlerinin yanı sıra yalnızca bu mağaza konsepti için oluşturulmuş özel lezzetler de yer alıyor.

Fit Lezzetler segmenti altında yer alan Proteinli içecekler (Probadem, Protahin ve Promeyve) ve özel karışımlardan oluşan No:1-6 Serisi Kahve Dünyası Algötür’lerde tadılabilecek lezzetler olarak öne çıkıyor.

Yine Fit Lezzetler kategorisi altında yer alan Müsli, Granola, Poriç çeşitleri; sadece manzaraya nazır sahilin tadını çıkaranlar için değil, formunu da korumak isteyenler için spor sonrası sağlıklı ve lezzetli bir seçenek oluşturuyor.

Editöre not:

Kahve Dünyası’nın dört farklı mağaza konseptinden biri olan “Kahve Dünyası Algötür” self servisin özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği ve 2015 Aralık tarihinde hayata geçmiş yeni bir konsept.

Kahve Dünyası Algötür noktaları; özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda, hiç zaman kaybetmeden aradığı lezzete hızlıca ulaşmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kahve Dünyası Algötür’lerde tüm yiyecek ve içecekler, masaya servis hizmeti olmadan sadece tek kullanımlık kraft bardak ve tabaklarda servis ediliyor.

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve - kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 600’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetinde, kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü misafirlerine sunmayarak Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışı sergilemektedir. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

Kahve Dünyası Online Mağaza Hakkında

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

nb

Yukarı