Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Yeni yıla merhaba demeye hazırlanan ANKAmall, yılbaşı bandosu ile renkleniyor

30.12.2016 - 15:28

Yılbaşı süslemeleri, benzersiz kampanyaları,  yılbaşı ruhunu yansıtan çocuk atölyeleri ve sürprizleri ile yeni yıla hazır olan AVM, bando ekibi ile de keyifli dakikalar yaşatıyor.

AVM'nin tüm katlarını gezerek yılbaşına özel marş ve şarkılar çalan bando ekibi yılın son gününe kadar AVM içerisinde misafirleri eğlendirmeye devam edecek.

Ziyaretçilerine ışıl ışıl, rengarenk bir ortamda alışveriş imkanı sunan AVM, özel yılbaşı kampanyaları, çocuk etkinlikleri, sosyal medya üzerinden de devam eden hediye yağmuru ile yeni yıla coşku dolu bir karşılama hazırlıyor.

KAMPANYALAR VE SÜRPRİZ HEDİYELER SEVİNDİRİYOR
Geniş marka ve ürün yelpazesi sunan AVM, bünyesinde bulunan pek çok mağazada şaşırtan yeni yıl kampanyaları ile ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. Yanı sıra sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla da adeta hediye yağmuru yaşanıyor. 20 Şubat’a kadar AVM'den 150 TL ve üzerinde alışveriş yapacak olan ziyaretçiler ANKAmall'un araba kampanyasına katılım hakkı elde edebilecekler. Yapılacak çekilişin ardından bir talihli yeni yıla ANKAmall'un hediyesi olan Mercedes Benz C 180 Style ile girecek.

nr

Yukarı