Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

YDA Park Avenue Life AVM açıldı

15.06.2017 - 16:17

AÇIK HAVA KONSEPTLİ YDA PARK AVENUE LIFE AVM, ANKARALILARA ‘MERHABA’ DEDİ. ANADOLU BULVARI’NDA YER ALAN YDA PARK AVENUE LIFE AVM, 40 BİN METREKARELİK ALANDA 56 MAĞAZAYLA HİZMET VERİYOR.

YDA Group tarafından Ankara’da kurgulanan YDA Park Avenue Life kapılarını açtı. Konut projeli YDA Park Avenue Life, yaklaşık 40 bin metrekarelik alanda 56 mağazanın yer aldığı açık hava konseptli YDA Park Avenue Life, Anadolu Bulvarı’nda yer alıyor.
Bin 855 konutluk proje ile birlikte hayata geçirilen YDA Park Avenue Life, toplam 133 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulu. 108 bin metrekarelik peyzaj ve yeşil alana sahip projenin, Eskişehir Yolu, Konya Yolu, İstanbul Yolu ve Kuzey Çevre Yolu gibi tüm ana arterlere bağlantısı bulunuyor.
Ankara’nın alışveriş hayatına yeni bir soluk kazandırmayı hedeflediklerini belirten YDA Group Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mimar Cahit Yılmaz, “YDA Park Avenue Life’nin en büyük özelliği, ziyaretçilere sokakta dolaşırken alışveriş yapma keyfini veren açık hava konsepti olması. Her yaştan insana hitap eden birden fazla markayı aynı çatı altında buluşturmaya çalıştık. Son dönemde tüketicinin hem yemek yiyip hem de alışveriş yapabileceği eski cadde ortamını talep etmesiyle alışverişin rotasını açık hava mağazacılığına çevirmeyi planladık. Yükselişe geçen bu konsepti Ankara’da en kapsamlı haliyle hayata geçirdik. Ankaralıların özellikle yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde nefes alabilecekleri keyifli bir projeye imza atmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

nr

Yukarı