Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Yaz tatili Axis İstanbul’da keyifli!

02.08.2017 - 11:58

Yaz tatilinde İstanbul’da olan çocuklar için en renkli alternatifler Axis İstanbul’da! 

Axis İstanbul yaz tatilinde İstanbul’da olan çocuklar için birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler ile tatili unutulmaz kılıyor. 7 Ağustos tarihine kadar gerçekleştirilecek eğitici etkinlikler arasında heykelden maske yapımına, nahıldan teksti atölyesine, kukla yapımından takı tasarımına, magnetten geri dönüşüm atölyesine kadar birçok alanda keyifli aktiviteler yer alıyor. Yaz boyu sürecek tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.
Tarihi yarımadanın yanında yer alan Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa metro istasyonunun hemen yanı başında bulunan Axis İstanbul AVM, ziyaretçilerinin sosyo-kültürel yaşamlarına yönelik faydalı etkinlikler sunmaya devam ediyor. AVM, yaz aylarını İstanbul’da geçiren ailelere birçok seçeneği bir arada sunuyor. Sıcaktan bunalan ziyaretçilerine serin ortamda alışverişin keyfini yaşatan Axis İstanbul, çocukları da unutmayarak 27 Ağustos tarihlerine kadar sürecek sanat ve tasarım atölye etkinlikleri dizisini başlatıyor. 
Axis İstanbul 3-12 yaş arasında çocuklar için yaz tatilini keyifli hale getiriyor. Ücretsiz olarak sunulan ve kontenjanla sınırlı katılımın sağlanabildiği atölyeler sayesinde çocuklar rehber eğitimciler eşliğinde motor becerilerini geliştirebiliyor. 8 hafta boyunca her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek sanat ve tasarım etkinlikleri sayesinde çocuklar yaz boyu hem eğleniyor hem de çeşitli sanat dalları hakkında bilgi ve beceri sahibi oluyor.
 

nr

Yukarı