Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Westalife AVM açıldı

15.06.2017 - 16:01

Westalife AVM, Zonguldaklılarla buluştu. Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığıyla hayata geçirilen Westalife AVM, 45 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip.

Westalife AVM, kapılarını Zonguldaklılara açtı. Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığında Beyaz Çınar Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Westalife AVM, düzenlenen törenle açıldı. Zonguldak, 67 Burda AVM’den sonra ikinci AVM’sine kavuşmuş oldu.

“YILDA 6 MİLYON MÜŞTERİNİN ZİYARET ETMESİNİ HEDEFLİYORUZ”
Temeli 2014 yılında atılan Westalife AVM, 45 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Sosyal yaşamı ve alışverişi ferah bir tasarımla buluşturan mimarisiyle dikkat çeken Westalife AVM, yoğun bir ilgiyle açıldı. AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, Canerler Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Caner, AKP İl Başkanı Zeki Tosun, CHP İl Başkanı Ahmet Altun, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, TSO Başkanı Metin Demir ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde konuşan Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, “Yılda 6 milyon müşterinin ziyaret etmesini hedefliyoruz” dedi.

ZONGULDAKLILARIN SOSYAL YAŞAMINA DEĞER KATACAK
Toplamda 45 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 175 mağaza ile hizmet verecek Westalife, aynı zamanda bünyesinde 72 dairelik konut alanı bulunuyor. İki kat kapalı otoparkın yanı sıra 5 cep sinema salonu, 23 metre genişliğinde, 13 metre boyunda dev sinema salonunu da Zonguldaklılarla buluşturacak. Bölgede yaşayanların yerel kültür, yaşam tarzı, ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alınarak oluşturulan mağaza karmasıyla hizmet verecek Westalife AVM, yılın her döneminde sosyal yaşama keyif katacak özel aktivite alanları ve etkinlikleri ile bölgede farklılık yaratmayı hedefliyor.

,

Yukarı