Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Vialand'de unutulan eşyaların değeri 100 bin TL'yi buldu

09.08.2017 - 16:00

Avrupa’nın en iyi beşinci, Türkiye’nin ise ilk ve en eğlenceli açık hava tema parkı olan Vialand Tema Park’a gelen ziyaretçilerin unuttukları eşyalar 100 bin TL değerini buldu.

Toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanan Vialand, bünyesinde hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip keyifli bir alışveriş merkezini ve tema parkı barındırıyor. Tema park ise yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği 30’u aşkın ünitesi ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Misafirler tema parkta çılgınca eğlenirken zaman zaman farklı olaylar da yaşayabiliyor. Vialand Tema Park’ta açıldığı günden beri toplamda 6.236 adet eşya unutuldu. 1 yıl saklanan eşyalar yılsonuna kadar alınmadığı taktirde öğrenci yurduna bağışlanıyor. 

Vialand Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu konuyla ilgili; “Vialand ve Tema Park olarak misafirlerimizin burada sınırsızca eğlenmesi ve konforu bizim için çok önemli. Eğlencenin büyüsüne kapılan misafirlerimiz bunun neticesinde Tema Park’ta bazı eşyalarını unutabiliyorlar. Yönetim olarak biz de unutulan bazı ilginç eşyalar karşısında şaşırabiliyoruz” dedi. Hayırlıoğlu sözlerini; “Biz de Vialand kompleksi olarak unutulan eşyaları sosyal sorumluluk projesine dönüştürerek yılsonunda öğrenci yurduna bağışlayıp, tekrar değerlendirilmelerini sağlıyoruz” diye sürdürdü.

nr

Yukarı