Ana içeriğe atla

ggh

VENEZIA MEGA OUTLET İKİ YENİ MAĞAZA İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

16.05.2019 - 13:35

Dünyaca ünlü markaları yıl boyunca indirimli fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Venezia Mega Outlet, açılan iki yeni mağaza ile alışveriş deneyimini zenginleştirmeyi sürdürüyor. Mutfak ürünleriyle sektörde büyüyen Schafer ve çocuk giyimin önde gelen markası U.S. Polo Kids yeni mağazalarıyla Venezia Mega Outlet’teki yerini aldı. 

Outlet alışveriş keyfini Venedik’ten ilham alan mimarisiyle eşsiz bir deneyime dönüştüren Venezia Mega Outlet, özgün tasarım anlayışıyla mutfak ürünleri alanında bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Schafer’e ev sahipliği yapmaya başladı. Schafer; sofra grubu, pişirme grubu, küçük ev aletleri, mutfak aksesuarları, ev tekstili ve özel koleksiyonları olmak üzere farklı kategorilerdeki indirimli ürünlerini Venezia Mega Outlet’te açılan yeni mağazasında sergileyecek.

Venezia Mega Outlet’te yerini alan bir diğer marka da ürünleriyle çocuk modasına yön veren U.S. Polo Kids oldu. Giyim, ayakkabı ve aksesuar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi bulunan U.S. Polo Kids, kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla tüketicilere sunuyor.

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet; ürün çeşitliliği, beden alternatifleri, özel koleksiyonlar ve indirimli fiyatlarla İstanbul’da alışverişin merkezi olmaya devam ediyor.

nb

Yukarı