Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Venezia Mega Outlet, dünyada ilk 3’e girdi

15.12.2016 - 13:29

Venezia Mega Outlet, Cannes’da düzenlenen MAPIC fuarında “En İyi Outlet Alışveriş Merkezi” kategorisinde ilk 3’e girdi.

Venezia Mega Outlet, dünyanın en iyi 3 outlet alışveriş merkezi arasına girdi. Perakendenin “Oscar Töreni” olarak nitelendirilen ve dünyanın en büyük uluslararası Perakende ve Gayrimenkul Fuarı MAPIC bünyesinde geleneksel hale gelen “MAPIC Ödülleri” bu yıl 20’nci defa sahiplerini buldu.
Fransa’nın Cannes kentinde yapılan MAPIC fuarının ardından düzenlenen gala gecesinde Gürsoy Grup bünyesinde yer alan Venezia Mega Outlet, ünlü markaları geride bırakarak, dünyanın en iyi outlet alışveriş merkezi kategorisinde ilk 3 arasında yer aldı.
Gala gecesine dünyanın en önemli perakende markalarının yöneticileri katılırken finalistler arasında yer alan Venezia Mega Outlet adına Venezia Mega Outlet ve Vialand Genel Müdürü Faruk Çizmecioğlu, Venezia Mega Outlet ve Vialand Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Özlem Ersoylu Mutluer ve Gürsoy Grup yöneticileri katıldı.
“En İyi Yeni Alışveriş Merkezi”, “En İyi Perakende Dijital Stratejisi” ve “En İyi Yeni Perakende Tasarımı” konseptinin de içinde yer aldığı toplam 12 kategoride 2016’nın en iyilerinin ödüllendirildiği gecede Türkiye’den finale kalan tek AVM olan Venezia Mega Outlet, “Best Outlet Center” kategorisinde ilk 3’e girdi.

“VENEZIA MEGA OUTLET BAŞARISINI SÜRDÜRECEK”
Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Çizmecioğlu geceye ilişkin şöyle konuştu: “Venezia, Türkiye’nin en ayrıcalıklı perakende projelerinden. Çok genç bir marka olmasına rağmen kısa sürede dünyanın en etkili organizasyonu olan MAPIC’te bu ödülü alma başarısının altında Gürsoy Grubu’nun projeye verdiği önem ve projenin sunduğu ilkler yatıyor. Venezia Mega Outlet, iddialı başladığı perakende yolculuğunda, daha da iddialı ve konuşulan hizmetlere imza atmaya devam edecek. Gürsoy Grup bünyesinde yer alan Vialand Tema Park ve Venezia Mega Outlet, Türkiye’nin en özellikli ve en ayrıcalıklı iki markası olarak yurt dışında aldıkları başarılarla ülkemizi gururlandırırken, sundukları hizmet ayrıcalıklarıyla da hem İstanbulluların hem de İstanbul dışından gelen tüm ziyaretçilerin en fazla tercih ettiği lokasyonlar oluyor. Outlet perakendeciliğin en iyilerinden biri olan Venezia Mega Outlet, İtalyan mimarisinin dünyadaki en güzel örneklerinden biri olarak, İstanbul’da Venedik’teymiş gibi alışveriş keyfini, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarının Outlet mağazalarının en avantajlı fiyat seçeneklerini, San Marco Meydanı’ndaymış gibi keyifle zaman geçireceğiniz yeme içme ve eğlence alanlarını bir arada sunuyor.”

nr

Yukarı