Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Toyzz Shop Kıbrıs’ta Büyümesini Sürdürüyor

17.10.2016 - 11:58

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop; Kıbrıs’taki yeni mağazasının açılışını Girne’de gerçekleştirdi. Marka çok yakında Kıbrıs’taki dördüncü Toyzz Shop mağazasını Magosa City Mall AVM’de açılacağını duyurdu…

“Oyun oynamak herkesin hakkıdır” diyerek her yaştan oyuncakseverin hayatına neşe ve eğlence katan Toyzz Shop; Lefkoşa 1001 Airport Mall ve Avenue AVM mağazalarının ardından Kıbrıs’taki üçüncü mağazasının açılışını geçtiğimiz günlerde Girne’de gerçekleştirdi. 
Mete Adanır Caddesi’nde açılan Toyzz Shop Girne mağazasında bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar ve popüler karakterlerin lisanslı ürünleri gibi çocuklara yönelik oyuncakların yanı sıra "Hiç büyümeyen çocuklar" için de zengin ürün çeşitleri oyuncak tutkunlarının beğenisine sunuluyor.
Toyzz Shop’un Kıbrıs’taki çocuklar ve aileleri için oyuncağın adresi olacağını ileten Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Toyzz Shop ailesi olarak Kıbrıs’ta yeni mağaza açılışlarımız ile büyümemizi sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Lefkoşa’daki iki mağazamızın ardından Girne ile Kıbrıs’taki mağaza sayımızı üçe çıkardık. Çok yakında hizmete sunacağımız Magosa City Mall AVM mağazamız için de çok heyecanlıyız. Kıbrıs’ı çok seviyoruz ve Kıbrıslılar için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
 

nr

Yukarı