Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Tescilli Markalar Derneği,TAMPF’a katıldı

17.11.2017 - 13:57

TÜRKİYE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE PERAKENDECİLER FEDERASYONU (TAMPF), YENİ ÜYESİ TESCİLLİ MARKALAR DERNEĞİ (TMD)’NİN KATILIMI İLE ÜYE SAYISINI ALTIYA ÇIKARDI.

2013 yılında beş perakende sektör derneğinin çatı kuruluşu olarak Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu adıyla kurulan ve Mart 2015 tarihinde isminin başına ‘Türkiye’ ibaresini almaya hak kazanan Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF), yeni üyesi Tescilli Markalar Derneği (TMD) ’nin katılımı ile üye sayısını altıya çıkardı.

TAMPF, YENİ KATILIMLA BÜYÜYOR…
Organize perakendenin çatı kuruluşu olan ve kuruluş amacını tüzüğünde  “Kamu nezdinde organize perakendeyi ilgilendiren tüm konularda güçlü temsilin yanı sıra, Türkiye perakende sektörünün sürdürülebilir gelişiminin altyapısını oluşturarak, sektörün ülke ekonomisindeki konumunu daha da ileriye taşımak ve uluslararası platformdaki yerini güçlendirmeyi hedeflemek” olarak tanımlayan TAMPF yeni üye katılımı ile büyüyor. 

“BAŞARILI GİRİŞİMLERDE SİNERJİ YARATARAK ÇALIŞMAKTAN ÇOK MUTLU OLACAĞIZ”
Tescilli Markalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Aslantaş, “Biz Tescilli Markalar Derneği olarak, çatı kuruluşumuz ‘TAMPF’  bünyesinde yer almaktan ve sektörümüzü daha da ileriye taşıyacak başarılı girişimlerde sinerji yaratarak çalışmaktan çok mutlu olacağız” diyerek federasyona katılımlarından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ ÇALIŞMALAR İLE ÖNEMLİ VE FAYDALI SONUÇLAR ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ”
TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Özerkan ise TMD’nin federasyona katılımının ardından, “Federasyonun sektördeki temsil rolü, organize perakendenin önemli bir oyuncusu olan Tescilli Markalar Derneği’nin de katılımı ile güçlenmiştir. TMD’nin katılımı ile federasyonumuz bünyesinde çok önemli bir değer daha kazandığımıza ve hep birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalar ile sektörümüz için önemli ve faydalı sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Bu birlikteliğin sektörümüz adına hayırlı uğurlu olmasını dileriz” temennilerinde bulundu.
 

nr

Yukarı