Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

TERRACITY’DE PREMIUM ALIŞVERİŞ KEYFİ

21.12.2016 - 14:21

TerraCity Alışveriş Merkezi Müdürü Gözde Hoşten, Antalya’nın yaşam merkezi TerraCity AVM’de premium alışveriş keyfi sunduklarını söyledi.

Her zaman ziyaretçilerine yeni bir dünyanın kapılarını aralayan TerraCity zengin ürün karması ve sosyal etkinliklerinin yanına eklediği yeni hizmetlerle şaşkınlık yaratıyor. Antalya’da bir ilki gerçekleştiren TerraCity Alışveriş Merkezi, vale, vestiyer ve bellboy hizmeti ile alışveriş keyfine öncülük ediyor.

TerraCity Alışveriş Merkezi Müdürü Gözde Hoşten, “Ziyaretçilerimiz eşsiz yeni yıl dekoru ile yılbaşı atmosferini doyasıya yaşarken alışverişi daha keyifli hale getirecek uygulama ile TerraCity onlara rahat alışveriş imkanı sunarken aynı zamanda kendilerini de özel hissettirecek. Ziyaretçiler zemin katta bulunan vestiyere dilerlerse kışlık palto ve montlarını ücretsiz bırakabilirler. Bellboylar, ise dileyen ziyaretçilere eşlik ederken eşya ve paketlerini taşıma konusunda yardımcı olacaklar. Alışveriş Merkezi giriş tarafındaki vale hizmetine ziyaretçilerimiz ücret karşılığında görevli kişilere anahtarlarını bırakabilirler ve park sorunu yaşamadan alışveriş keyfine başlayabilirler.

Antalya’da alışveriş keyfine yepyeni bir soluk getiren ve Antalya’da bir ilki gerçekleştiren TerraCity Alışveriş Merkezi’ne tüm Antalyalılar’ı bekliyoruz” diyor.

nb

Yukarı