Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Terracity’de çocuk olmak gibisi yok

21.01.2017 - 09:21

Çocuklar yarıyıl tatili boyunca hayalindeki mesleği seçiyor hem eğleniyor hem öğreniyor.

2016 yılını birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler ile dolu dolu yaşayan TerraCity Alışveriş Merkezi 2017 yılı içinde 7’den 70’e herkes için birbirinden farklı, eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yarıyıl tatili için TerraCity Çocuk Kulübü minik ziyaretçileri için eğitici ve oldukça eğlenceli bir etkinlik ile unutulmaz bir tatil yaşatacak.

TerraCity Alışveriş Merkezi’nde çocuklar yarıyıl tatili boyunca Hayalindeki Mesleği Seç etkinliği ile hayallerindeki meslekle ilgili eğitici eğlenceli bilgiler edinerek ve eğlenerek öğrenecekler. Etkinliğe katılım ücretsiz olup etkinlik kapsamında; 21 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında 12.00-18.00 saatlerinde AVM aktivite alanında 3 günde bir değişecek konsept ile yine yeniden yeni bilgiler ve deneyimle edinebilecekleri, zengin içerikli ve kişisel gelişimlerine destek verici birçok etkinliğin yer aldığı interaktif bir dünya yaratılacak. TerraCity için özel olarak gelen profesyonel eğitmenlerin eşliğinde uygulamalı workshoplarla çocukların hayalindeki meslekler ile ilgili kişisel gelişimlerine destek sağlamaya yönelik farklı, eğlenceli, eğitici ve zengin içerikli atölye aktiviteleri yapılacak.

HAYALİNDEKİ MESLEĞİ SEÇ AKTİVİTE İÇERİĞİ;

  • Kahraman İtfaiyeciler Okulu
  • Çılgın Doktorlar Hastanesi
  • Küçük Arkeologlar Hazine Avında
  • İnşaat Atölyesi
  • Küçük Polisler Trafik Atölyesi

Her zevke uygun alışveriş imkanı ve her ihtiyaca yönelik hizmet sunan TerraCity Alışveriş Merkezin’de ücretsiz engelliler için tekerlekli sandalye, ücretsiz Wi-Fi, bebek odaları, çocuk arabaları, oto yıkama, ATM alanları, döviz bürosu, çocuk oyun alanları, terzi,  kuru temizleme gibi tüm ihtiyaçları bir çatı altında bulabileceğiniz tüm hizmetler bulunmaktadır.

nb

Yukarı