Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Tepe Nautilus 15. yaşını kutluyor

06.10.2017 - 15:58

İstanbul’un köklü alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus 15 yaşında. Açıldığı ilk günden bu yana hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde birçok alanda ilke imza atan Tepe Nautilus, kuruluşunun 15. yılını ziyaretçilerinin tam kalbine dokunacak etkinlikleriyle kutluyor.

İstanbul’un tam kalbinde ve Kadıköy’ün merkezinde yer alan Tepe Nautilus, kurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak gerçekleştirdiği konserler, etkinlikler, sergiler ve kültürel aktiviteleri ile ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra yaşayan bir mekan sunuyor. Dolu dolu geçen 15 yılı geriden bırakan Tepe Nautilus 15. yaşını ziyaretçileriyle kurduğu duygusal bağı kuvvetlendireceği farklı etkinlikler ve çok özel sürprizler ile kutluyor.
Kurulduğu günden bu yana marka kimliği ve ziyaretçi profiline uygun projelere imza atan Tepe Nautilus; köklü ve başarılı geçmişinden aldığı ilhamla 15. yılını “Tam Kalbinde” konseptiyle kutluyor. Ocak ayına kadar sürecek kutlamalar çerçevesindeki farklı etkinlik ve kampanyalarıyla ziyaretçilerine teşekkür ediyor. 

15. YILA ÖZEL YENİ MARKALAR MAĞAZA KARMASINA EKLENDİ
155 bin metrekarelik yaşam alanında, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı 130 mağazasıyla hizmet veren Tepe Nautilus, her geçen gün aileye yeni üyeler katmaya devam ediyor. Zara, Marks&Spencer, Carrefour, Boyner, Teknosa, Tepe Home, Paşabahçe, Cinemaximum, Ayakkabı Dünyası, Sports International, Koton, Mavi, Lacoste, Benetton, LC Waikiki, D&R ve Network’ün de aralarında bulunduğu birçok markayı ziyaretçileriyle buluşturan Tepe Nautilus, 15. yılında mağaza karmasına Enplus, Sephora, Mudo Collection ve Mumuso’yu da ekliyor. 
Kadıköy bölgesinden yürüyerek, Avrupa Yakası’ndan Marmaray, deniz ulaşımı, metrobüs ve Anadolu Yakası’ndan metro ve farklı hatlardan geçen toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Tepe Nautilus, 15. yıla özel kampanya ve etkinlikleriyle de Anadolu Yakası’nın en keyifli buluşma noktası olmaya devam edecek. 

nb

Yukarı