Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Tepe Nautılus 15. yaşını kutladı

17.11.2017 - 11:24

Açıldığı ilk günden bu yana hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde birçok alanda ilke imza atan Tepe Nautilus; kuruluşunun 15. yılını geçtiğimiz günlerde Pamela ve Mehmet Erdem konserleri ve birbirinden özel etkinliklerle kutladı.

İstanbul’un tam kalbinde ve Kadıköy’ün merkezinde yer alan Tepe Nautilus, dolu dolu geçen 15 yılını köklü ve başarılı geçmişinden aldığı ilhamla “Tam Kalbinde” konsepti ile kutladı. Dijital oyunlardan workshoplara, çocuk etkinliklerinden kaykay performanslarına kadar her katta farklı bir eğlence Tepe Nautilus’ta ziyaretçilerle buluştu. Ayrıca bando gösterileri, balon dağıtımı ve ikramlarla karşılanacak ziyaretçiler #tamkalbinde hashtag’i ile sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar sayesinde sürpriz hediyelerin sahibi oldu.
“Tepe Nautilus Akustik” konserleri kapsamında Pamela ve Mehmet Erdem dillerden düşmeyen şarkılarını Tepe Nautilus ziyaretçileri için akustik olarak seslendirdi.
Tepe Nautilus etkinliklerin yanı sıra indirimler, kampanyalar ve sürprizlerle de alışveriş severlerin kalbine girdi. Alışverişin app’i Hopi ile gerçekleştirilen işbirliği ile Hopi üyesi markaların 15. yıla özel teklifleri Tepe Nautilus ziyaretçileri bekledi.

nb

Yukarı