Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Tepe Nautilus 15 yaşında!

10.04.2017 - 17:33

“Tepe Nautilus AVM olarak İstanbul’un en köklü alışveriş merkezlerinden biriyiz” açıklamasında bulunan Tepe Nautilus AVM Müdürü Deniz Bozan, “Açıldığımız ilk günden bu yana hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde birçok alanda öncü olmaya çalışıyor, farklı ve başarılı projeler gerçekleştirmeye gayret ediyoruz” dedi ve sözlerine bu yılın anlamının kendileri için oldukça büyük olduğundan bahsederek devam etti: “Bu yılın bizim için anlamı çok büyük, çünkü 15. yaşımızı kutluyoruz. Ziyaretçilerimizle aramızda kuvvetli bir bağ oluşturduğumuz dolu dolu 15 yılı geride bıraktık. Bundan sonraki süreçte de markamıza, kurum kimliğimize ve ziyaretçi profilimize yakışır, kaliteli güzel projelere imza atmak ve 15 yıllık başarılı imajımızı devam ettirmek en büyük amacımız.”

15. YILA ÖZEL OLARAK PLANLANAN BİRÇOK PROJE TEPE NAUTILUS’TA!
“Tepe Nautilus olarak; İstanbul’un Avrupa ve Asya kıtalarını buluşturan, iki yakayı bağlayan bir noktada bulunmamız sebebiyle bir anlamda cazibe merkezi olduk. Biz de açıldığımız ilk günden bu yana olduğu gibi müşteri memnuniyetini ve hizmeti en üst seviyede tutuyoruz, ziyaretçilerimizin taleplerini ilgiyle dinliyoruz, kendimizi sürekli yeniliyoruz ve yeni uygulamalar gerçekleştiriyoruz” diyen Bozan, “Tepe Nautilus; etkinlikleri, düzenli olarak gerçekleştirdiği konserler, sergiler ve kültürel aktiviteleri ile alışverişin yanı sıra yaşayan bir mekan. Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen noktalarından biri olması nedeniyle bu anlamda zaten çok büyük bir sorumluluğumuz var. Bunun için; ziyaretçilerimize sergi, müzayede gibi sanat etkinliklerinden, çocuklar için atölye çalışmalarına, eğlenceli konserlerden ünlü söyleşilerine, sosyal sorumluluğumuza yönelik aktivitelerden tüm ailelerin katılabileceği her yaş grubuna özel, farklı ve eğlenceli birçok etkinlik düzenliyoruz.
Bu çerçevede 15. yılımıza özel olarak birçok projemiz var.  Mini Kitap Şenliğimiz bu yıl 10. kez çocuklarla buluştu. Geçtiğimiz ay, müzik ve nostalji tutkunları için Müzik Pazarımızı kurduk. Özel koleksiyon plaklar, kasetler, CD’ler, DVD’ler ve müzik ekipmanları ile ziyaretçilerimizle birlikte adeta geçmişe yolculuk yaptık. 8 Mart Kadınlar Günü’nde ünlü keman sanatçısı Ceren Aksan, elektro kemanıyla muhteşem bir canlı performans sergiledi. Birbirinden özel isimleri her ay ziyaretçilerimiz ile Metin Özülkü ev sahipliğinde buluşturduğumuz ‘Tepedekiler’ projemizde son olarak yılların eskitemediği birçok ünlü ismi ağırladık” dedi.
Tepe Nautilus olarak, Nisan ayında Sunay Akın’ın oyuncak müzesine ev sahipliği yapacaklarını belirten Bozan, “Evcilik oynadığınız bebeklerden kurşun askerlere, metal arabalardan misketlere, yüz yaşındaki teneke oyuncaklardan porselen bebeklere birçok oyuncak bu özel müzede görücüye çıkacak. 22 Nisan’da da Sunay Akın keyifli söyleşisi ile Tepe Nautilus’ta olacak. Önümüzdeki günlerde de 15. yılımıza özel farklı etkinliklerle ziyaretçilerimize çok özel sürprizlerimiz olacak” dedi. 

MİSAFİRLERİYLE ARASINDA DUYGUSAL BİR BAĞ KURUYOR
Bozan sosyal sorumluluk projelerine verdikleri önemi vurgulayarak, “Tepe Nautilus olarak, yaşadığımız topluma ve çevremize sorumluluk bilinciyle sosyal sorumluluk projelerine de yer vermeye gayret ediyoruz. Misafirlerimiz gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerine her zaman çok ilgi gösteriyor, katılımda bulunuyorlar ve bizi her zaman bu projelerde destekliyorlar.  Güzel sonuçlar ve geri dönüşler elde ettiğimiz bu projeler, belki de diğer AVM’lerden farklılaşarak misafirlerimiz ile aramızda duygusal bir bağ kurmamızı ve onların burada daimi vakit geçirmek isteyecekleri yaşam alanları oluşturmamızı sağlıyor” dedi.
 

nr

Yukarı