Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Taurus AVM’nin internet dizisi AVM Sakini yayında!

02.08.2017 - 12:01

JLL tarafından yönetilen Taurus Alışveriş Merkezi Türkiye’nin İlk AVM dizisi olan “AVM Sakini” İle Youtube kanalı üzerinden yayına başladı. 

Dijital trendleri yakından takip eden, gerçekleştirdiği sıra dışı etkinlikler ve kampanyalarla Ankaralı alışveriş severlerin gönlüne taht kuran Taurus AVM, bu kez yine bir ilki gerçekleştirdi. Türkiye’nin ilk AVM dizisi olan “AVM Sakini”, 6 aylık bir çalışmanın sonunda, 9 Temmuz'da Youtube kanalı üzerinden izleyicilerle buluştu.
Genç ve gelecek vadeden oyuncuları, ekranlardan tanıdığımız tecrübeli oyuncularla buluşturan AVM Sakini, internetin gücüne inanan Taurus ekibinin dijital ajansı ile birlikte büyük bir hevesle yürüttüğü projelerinden bir tanesi…
AVM’de yaşayan Mazhar Sakin, babası Hulusi ve arkadaşlarının başından geçen eğlenceli maceraları izleyeceğimiz dizinin yönetmen koltuğunda Gürkan Ertek oturuyor. Özellikle Assolist Müşü ve Ankara güçlü Fikret karakterleri oldukça başarılı.
Yayınlanması üzerinden 24 saat dolmadan 25 bin izlenme rekoru kıran AVM Sakini, hafta içi günlerde Taurus AVM koridorlarında, mağazalarında ve ortak alanlarında çekiliyor. Yani Taurus’ta alışveriş yaparken her an dizi setine rastlamak mümkün.
Macera ve komedi sevenler, her pazar yayınlanacak yeni bölümüyle AVM Sakini dizisi için ekran başına!
 

nr

Yukarı