Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

ŞUBAT AYINDA HERKES İÇİN EĞLENCE CAPACITY’DE

13.02.2020 - 16:10

CAPACITY ŞUBAT AYINDA, YARATICI ATÖLYELERİ, ÖZEL GÜN ETKİNLİKLERİ VE VAZGEÇİLMEZ SPOR AKTİVİTELERİYLE DOPDOLU BİR ŞÖLENE HAZIRLANIYOR. 

Güzel ve renkli bir tatili Capacity’nin eşsiz atölyeleriyle değerlendiren çocuklar, şubat ayında da eğlenceyi kaçırmıyor. Her ay olduğu gibi bu ay da yaratıcı atölyeler Akıl ve Zekâ Oyunları ile başlarken, çocukların keyifle katıldığı Akıllı Harfler ve Sayılar Atölyesi ile Süper Bilim Dedektifleri ve Eğlenceli Bilim’de heyecan yükseliyor. 
Her çocuğun hayali olan oyuncaklar, bu ay Capacity’nin atölyelerini süslüyor. Araba ve bebek boyama, kumbara evi yapımı, otobüs yapımı ve klasik araba yapımı gibi atölyelerle çocuklar hayal ettikleri oyuncakları tasarlama fırsatı bulacaklar. 
SPOR VE AŞKLA DOLU GÜNLER
Huzurlu bir sabaha uyanacağınız, “Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası” 13 Şubat tarihinde saat 11.00’de sporsever anne ve bebeklerini keyifli bir başlangıca davet ediyor. Ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel lezzetli mi lezzetli ikramların sunulacağı Capacity’de aşk ve şans her yanınızı sararken, birbirinden 
özel ve şahane hediye seçenekleriyle de sevgilinizi şımartabilirsiniz.  
MUHTEŞEM OTOMOBİLLER İÇİN SON ŞANS
Capacity’nin yeni yıl kampanyasına 16 Şubat 2020 tarihine kadar katılım tüm hızıyla devam ediyor. Geri sayımın başladığı ve nefeslerin tutulduğu heyecan dolu kampanya çekilişi 22 Şubat tarihinde saat 13.00’de Milli Piyango İdaresi Şube Müdürü, Noter ve değerli misafirlerin de katılımıyla alışveriş merkezi B1 katında canlı gerçekleşecek. Sizler de bu heyecana ortak olmak ve çekiliş günü sürprizlerle dolu performansları kaçırmak istemiyorsanız etkinlikleri takipte kalın. 
Hafta sonlarına özel devam eden, sınırlı sayıda kontenjanlarıyla ücretsiz atölye ve aktivitelere katılım için Capacity’nin web sitesinden kayıt yaptırmayı unutmayın.
 

nb

Yukarı