Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Stevie Awards'dan Palladium Ataşehir'e Ödül!

06.09.2017 - 11:40

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası'nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 2017 Stevie Awards platformundan “Kapadokya Esintisi” projesi ve “Trickbox” projesiyle ödüllerin sahibi oldu!

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, gerçekleştirdiği 2 proje ile 2017 Stevie Awards platformundan 1'i bronz diğeri gold olmak üzere 2 ödül birden aldı.
CAPPADOX Festivali ile aynı dönem gerçekleştirilen “Palladium’da Kapadokya Esintisi” etkinliğinde, alışveriş merkezinin atriumları sıcak hava balonları ile süslendi, yöreye ait atölye çalışmaları da etkinliğin içinde yer alarak AVM ziyaretçilerine Kapadokya ruhu yaşatıldı. “Düşünce Gücüyle Uçur” adlı dikkat çekici yarışma ile farklı ve eğlenceli bir deneyim sunmanın yanısıra yarışmada dereceye giren ziyaretçilere CAPPADOX Festivali’nde harika bir tatil yapma imkanı sundu. Palladium bu etkinliği ile 2017 Stevie Awards'ın Best Brand Experience Event kategorisinde 1 bronz ödüle layık görüldü.
Dünya şaka gününe özel 1-2-3 Nisan’da alışveriş merkezinin içerisine yerleştirilen dev kutu içindeki ekrana, etraftan gelecek tüm dikkat dağıtıcı öğeye rağmen “gözünü kırpmadan en uzun süre bakmak” üzerine kurulu eğlenceli bir yarışma olan “Trickbox” etkinliği ile de aynı platformun Brand Experience Of The Year-Consumer kategorisinde 1 gold ödül alan Palladium Ataşehir, farkını bir kez daha ortaya koydu. 
Palladium Ataşehir, geçen sene gerçekleştirdiği Trickbox ve Palladium'da Kapadokya Esintisi etkinlikleri ile Hermes Creative Awards 2017'de, 3'ü gold, 3'ü platinum olmak üzere toplam 6 ödül birden almıştı.

nb

Yukarı