Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Sosyal Medya Fenomenleri ANKAmall’da Buluşuyor

01.02.2017 - 10:27

ANKAmall sosyal medya fenomenlerini 4 Şubat’ta düzenleyeceği etkinlikte bir araya getiriyor. Twitter fenomeni Semih Varol, Vine ve Youtube fenomeni Koray İzitaş ile Sosyal Medya Uzmanı ve Twitter Fenomeni Mehmet Burak Torun AVM’deki etkinlikte hayranlarıyla buluşacaklar.

ANKAmall sosyal medya fenomenlerini Ankaralılarla buluşturuyor. Sosyal medyada yaptıkları yorumlar, çektikleri videolar ve yayınladıkları fotoğraflarıyla büyük beğeni toplayan ve binlerce takipçisi bulunan fenomenler Semih Varol, Koray İzitaş ve Mehmet Burak Torun 4 Şubat tarihinde Ankaralılarla buluşacak.  Fenomenler 15.00-18.00 saatleri arasında AVM’de hayranlarını bekliyor olacak.

AVM içerisinde bulunan özel set-up alanında hayranlarıyla bir araya gelecek olan fenomenler misafirleriyle hem sohbet edecek hem fotoğraf çektirecek hem de bu anları sosyal medya hesaplarından duyurarak takipçileriyle de paylaşacaklar.

ANKAMALL’DA FENOMENLER GEÇİDİ ŞUBAT AYI BOYUNCA DEVAM EDECEK
4 Şubat’ta gerçekleşecek olan etkinlik sonrası ünlüler geçidi ay sonuna kadar devam edecek. Her hafta sonu fenomenleri ağırlayacak ANKAmall’da 11 Şubat’ta ünlü Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, 18 Şubat’ta Şair ve Yazar Kahraman Tazeoğlu, 25 Şubat’ta da Pedagog ve Yazar Gözde Erdoğan AVM’deki etkinliklerde sevenleriyle bir araya gelecekler.

nb

Yukarı