Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

SELWAY OUTLET TÜM EGE BÖLGESI’NE HIZMET VERİYOR

09.12.2021 - 11:50

  Yarı açık AVM olusu ve lokasyonu dolayısıyla Izmir’in cazibe merkezi haline gelen Selway Outlet, yılın her günü indirimli alışveriş avantajı sunmasıyla yalnızca Izmir’e değil tüm Ege Bölgesi’ne hitap ediyor. Selway Alışveriş Merkezi Müdürü Aykut Bolat ile gerçekleştirdiğimiz söyleside Bolat, siz değerli okurlarımız için Selway Outlet’i anlattı.

Selway Outlet’in kuruluş hikayesinden bahsedebilir misiniz?
  2006 yılında İzmir’in ilk Outlet Alışveriş Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Selway Outlet, 100’ün üzerinde ulusal ve global marka ile İzmir’in tercih noktası olmuştur. 55.000 m2 toplam alanda 35.000 m2 kiralanabilir alan ile hizmet veren Selway Outlet, 3.500 araçlık açık otoparkı ile konforla alışverişi birleştirmektedir.

Bulunduğunuz lokasyonun kiralanabilir alan ve doluluk oranlarınıza etkisi nedir?
  Gerek bulunduğumuz lokasyon gerekse yarı açık AVM oluşumuz tercih edilebilirlik noktasında bizi zirveye taşıyor. Kolay ulaşılabilirlik, açık havada güvenli alışveriş olanağı ve %100 outlet ürün potansiyelimiz ile doluluk oranlarımız %95 seviyelerinde.

Selway Outlet olarak 2021 yılını nasıl geçirdiniz, 2022 yılı için hedef ve projelerinizden söz eder misiniz?

  Selway Outlet ailesi olarak herkes gibi son 2 yılı bizlerde zor geçirdik. Fakat bu zorlu zamanlar bizleri daha da güçlendirdi, işimize olan bağlılığımızı ve heyecanımızı arttırdı. 2022 yılını daha çok çalışarak, Selway Outlet’i büyütmeye, yenilemeye ve güzelleştirmeye adadık. Güzel giden renovasyon projelerimiz var, bunları hayata geçirmek için oldukça heyecanlıyız.
 

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?
  Eşsiz bir doğanın içerisinde, muhteşem deniz manzarası ile ziyaretçilerine açık havada alışveriş keyfi sunan Selway Outlet, aynı zamanda bulunduğu lokasyon ile tüm yolların kesişim noktasında ve yolunuzun üstündedir. Kolay ulaşılabilirliği ve 360 gün indirimli alışveriş avantajı ile sadece İzmir’e değil tüm Ege Bölgesi’ne hizmet veren Selway’de giyimden ayakkabıya, ev dekorasyondan mobilyaya, kozmetikten süpermarkete kadar her türlü ihtiyacınıza cevap bulabileceğiniz gibi, eşsiz deniz manzaralı yeme içme alanlarında günün en keyifli saatlerini yaşayabilirsiniz. İzmir-Çeşme Otoyolunun her iki tarafına konumlanan Selway Outlet’te özel mimari tasarıma sahip iki ayrı köprü yaya geçidi ile alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

TAVADA TAVUK

Yukarı