Ana içeriğe atla

ggh

SEKTÖRE YÖN VEREN İLKLERİN ÖNCÜSÜ TEPE EMLAK YATIRIM 25 YAŞINDA

11.10.2021 - 11:47

Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü Deniz Bozan, “Önümüzdeki dönemde de trendlere uyum sağlayan yeniliklerimiz, aramıza katılacak yeni markalar, güçlü işbirlikleri ve Bilkent Holding grup şirketlerimizle “birlikte” yaratacağımız sinerji ile alışveriş merkezi kiralama ve yönetimindeki başarılarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Çalışma hayatında bugün en çok dijitalleşme, inovasyon, sinerji, işbirlikleri, sürdürülebilirlik, çeviklik ve yılmazlık gibi kavramlar öne çıkarken, aslında organizasyonların gücünü belirleyen ekiplerimizin gücü. Bizi bugünlere taşıyan bu güzel aileye, bu başarıların arkasındaki dinamik ve tecrübeli ekibimize özellikle teşekkür ediyorum.” dedi. 

25 yıldır gerçekleştirdiği projelerle birçok ilke imza atan, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetlerini başarıyla gerçekleştiren Tepe Emlak Yatırım A.Ş.’nin çeyrek asrı geride bırakmanın gururunu yaşadığı 25’inci yıl özel davetinde, Bilkent Holding’in üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, grup şirketlerinin genel müdürleri ve Tepe Emlak Yatırım paydaşları Bilkent Otel’de bir araya geldi. 
Pandemi döneminde yatırımlara devam
Tepe Emlak Yatırım’ın 25 yıllık dönemde hayata geçirdiği yeniliklerden bahseden Genel Müdür Deniz Bozan ise şunları söyledi: “25 yıldır gücümüzü köklerimizden alarak, çizgimizden hiç ayrılmadan, sürdürülebilir başarıya odaklanarak yolumuza devam etmenin coşku ve gururunu yaşıyoruz. Bilkent Center, Tepe Nautilus, Tepe Prime, 365 AVM, Park Ahlatlıbel’de başarı ve yeniliklerle dolu yönetimimiz devam ederken,  son 1 yıl içinde İş GYO adına Ege Perla’nın yönetimi, İş Portföy Yatırım adına Manzara Adalar ve ayrıca İDO İstanbul Deniz Otobüsleri terminal ve gemilerindeki ticari alanlarının kiralanması da hizmet ağımıza eklendi. Alışveriş merkezi sektöründe, yaşadığımız salgın öncesinde de değişim, dönüşüm, renovasyonlar ön plana çıkmaktayken, salgınla birlikte bu dönüşümler hız kazandı. Bu dönemde maliyet odaklı yönetim önceliklerimizin en üstünde yer alırken bir yandan değişen alışveriş alışkanlıklarına uyum sağlamaya, bir yandan da daha fazla temiz havada, daha keyifli vakit geçirmek için deneyim alanlarına da yer verecek şekilde fonksiyon değişikliklerine odaklandık. Anadolu Yakası’nın kalbinde, keyifli bir buluşma noktası olan Nautilus Meydan, yeşillikler içinde günün her saati temiz hava alarak keyifli zaman geçirilebilecek Tepe Teras, Ankara Sanat Tiyatrosu ile birlikte perdelerini açan Bilkent Sahne bu dönüşümde en keyifli örneklerimiz. Yaşam merkezlerine dönüşen alışveriş merkezlerimizde, ziyaretçilerimizin her özel gününe tanıklık ediyor, mutluluklarına ortak oluyoruz. Her yaşa uygun etkinliklerimizle, sanat ve kahve festivallerimizle alışkanlıklarının, hayatlarının bir parçası olmak bizi de mutlu ediyor” dedi. 
Ulaşılması zor alanlar ecoDrone’larla binlerce tohumla buluşacak
Tepe Emlak Yatırım’ın sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda pek çok projeye hayat verdiğini belirten Deniz Bozan, “Bu doğrultuda şirketimizin kuruluş yıl dönümünde doğayı korumaya yönelik farkındalık yaratma amacıyla çok değerli bir çalışma gerçekleştireceğiz. Ecording ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde ulaşılması zor alanlarda insansız hava araçları ecoDrone’larla binlerce tohum topu atışı gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.
 

nb

Yukarı