Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Şehrin En İyi AVM'si Palladium Ataşehir!

02.08.2017 - 12:10

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 'Şehrin En İyi AVM'si' ödülünü alarak farkını bir kez daha ortaya koydu. 

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, alışveriş, lüks ve eğlencenin vazgeçilmez adreslerinden biri olarak sürekli yükselen trendiyle hizmet veriyor. Anadolu Yakası'nın gözbebeği olan Palladium Ataşehir, Milliyet Gazetesi ve 2K Medya tarafından dün ilki gerçekleştirilen 'Şehrin En İyileri Ödülleri'nde 'Şehrin En İyi AVM'si seçilerek ödülle taçlandırıldı. 
Milliyet Gazetesi Yeme-İçme, Yaşam ve Turizm eki, 'Şehrin En iyileri ve Best Mekan' ekinin, 60 kategoride 4 milyona yakın kişiyle yapılan ve 2 ay süren anketinde, halk en iyileri seçti. İş, sanat, cemiyet ve bürokrasi çevresinden 400'e yakın seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşen, yeme içme sektörüne artı değer katan ve fark yaratan mekanların ödüllendirildiği Raffles Hotel'deki ödül töreninde, Palladium Ataşehir aldığı 'Şehrin En İyi AVM'si ödülüyle farkını bir kez daha ortaya koymuş oldu.
 

,

Yukarı