Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

SAĞLIKLI ALIŞVERİŞİN ADRESİ, ERZURUM MNG

16.12.2020 - 14:16

Doğu Anadolu’nun en büyük AVM’si Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi, koronavirüs salgını nedeniyle gerçekleştirilen sağlık denetimlerinden tam not aldı. Erzurum MNG’de gün içinde sürekli yenilenen dezenfekte işlemleri ve yüzde 100 temiz hava sağlayan havalandırma sistemleri ile hizmet sunuyor. “Biz tüm önlemlerimiz ile hazırız” diyen AVM Yönetimi, sağlıklı alışverişi ve güvenle bir arada olmayı isteyenleri Erzurum MNG’ye bekliyor.

Doğu Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezi Erzurum MNG’de sıkı sağlık tedbirleri ile alışveriş devam ediyor. MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer, Covid-19 ile mücadele kapsamında hem çalışanlarının hem de ziyaretçilerinin sağlığını koruyabilmek adına sıkı tedbirler aldıklarını belirtti. Süer, “Erzurum MNG’yi baştan aşağı 2 saatte bir yeniden dezenfekte ediyoruz. Bu tarz pandemiler, yaşlılarımız ve çocuklarımız başta olmak üzere tüm toplumun sağlığını etkileyebileceğinden, kapı girişlerinde ateş ölçümleri, HES Kodu sorgulama, maske kullanımı, sosyal mesafenin korunması, yüzde 100 temiz hava ile sağlıklı havalandırma sistemleri ve ellerin düzenli dezenfekte edilmesi konusunda son derece özenliyiz. Radyo tanıtımlarımız ve sesli anonslarımız ile tüm önlemlerimizi ziyaretçilerimize duyuruyor ve hatırlatıyoruz. Bu süreci, tedbirleri ciddiye alıp özenle uygulayarak hep birlikte atlatacağız.” diye konuştu.

“ALIŞVERİŞİN KURALLARI YENİDEN YAZILIYOR”

Pandeminin alışveriş dünyasında kalıcı etkiler bırakacağına vurgu yapan Dr. Aydoğan Süer, şu ifadeleri kullandı: “Küresel boyutta bakıldığında, bu salgının yaşam tarzımızı etkileyeceğini söyleyebiliriz. Ülkemizde Covid-19 salgını henüz sona ermedi. Ama pandemi bitse bile bundan böyle benzer salgınlara karşı daha hijyenik, insan sağlığına ve potansiyel virüslere karşı gereken korumaya öncelik veren bir yaklaşım benimsememiz gerekiyor.”

AVM’YE DEĞİL, MNG’YE

Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi, alışveriş ve sosyal hayatın en sağlıklı ve güvenli şekilde sürdürülebilmesi için tüm tedbirleri aldı. AVM’de,

·         Sağlık Bakanlığı’nın denetimlerinden tam not alan ve gün içinde sürekli yenilenen dezenfekte işlemleri,

·         Alışveriş merkezi girişinde ateş ölçerek ziyaretçilerin içeriye kabulü,

·         HES Kodu sorgulamaları,

·         Taze bir nefes için ileri teknoloji ürünü yüzde 100 temiz hava sağlayan havalandırma sistemleri,

·         Doğu’nun en büyük alışveriş merkezinde sosyal mesafe kuralına göre işaretlenmiş alanlar,

·         200 seçkin markada, kendisi ve ziyaretçilerinin sağlığını önemseyen bilinçli bir ekip ile hizmet verilmeye devam ediliyor.

TAVADA TAVUK

Yukarı