Ana içeriğe atla

ggh

SAFİRMALL AVM, ALIŞVERİŞTE YENİ BİR DÜNYA İNŞAA EDİYOR

12.08.2020 - 10:46

Mardin Nusaybin’in ilk alışveriş merkezi Safirmall, kapılarını açmak için gün sayıyor. Nusaybin’in kalbinin Safirmall’da atacağını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhakim Aytimur, “AVM’miz ziyaretçilerimizin istedikleri her an güvenle alışveriş yapıp, son moda ürünleri yakından takip edebilecekleri, yemek yiyip hoş vakit geçirebilecekleri bir dünya inşaa ediyor.” dedi.

Nusaybin’in ilk alışveriş merkezi Safirmall kapılarını açmak için gün sayıyor. Safirmall AVM’yi bizlere tanıtabilir misiniz?

Safirmall Mardin’in Nusaybin ilçesinde merkezi bir konumda şehrin tam ortasında 7/24 yaşayan aktif bir yapı halindedir. Alışveriş merkezimiz 7 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı ile bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak, bulunduğu lokasyon ve oluşturacağımız marka karması ile yerli ziyaretçi ilgisinin yanı sıra yabancı ziyaretçi guruplarından da yoğun bir ilgi görmesi bekleniyor. Safirmall bölgenin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmek, geliştirmek ve bunun yanı sıra bölge halkının sosyal hayatlarına farklı alternatifler sunarak yaşam kalitesini artırmak için projelendirilmiş bir yatırımdır. Safirmall alışveriş merkezi toplamda 4 kattan oluşmakta olup, konutların altına inşaa edilmiştir. Bölgenin iklimi üzerinde doğru analiz yapılarak yazın sıcaklığından, kışın ayazından koruyarak ziyaretçilerimize rahat bir alışveriş imkanı sunmak için projelendirilmiş olup, aynı zamanda AVM’mizin kapalı otoparkı da mevcuttur.

Nusaybin’e AVM yatırımı yapma fikri nasıl ortaya çıktı?

Nusaybin’in 108 bin 172 nüfusa sahip olması ve bu nüfusun büyük ölçüde genç nüfustan oluşması biz de alışveriş merkezi yatırımı yapma fikri oluşturarak, bu çerçevede başta Nusaybin olmak üzere bölgeye yenilik ve değer katacak, ihtiyaç duyulan, yeni, modern ve Nusaybin’de olmayan farklı markaların gelmesiyle AVM’mizi bölge halkının buluşma noktası haline getirmeyi planlıyor, iş imkanı sağlayarak şehrin ekonomisini de canlandırmayı hedefliyoruz. Safirmall yatırımcı gurubu olarak; alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin yanı sıra bölgede sosyalleşme imkanları sağlamak da en büyük hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Nasıl bir lokasyona sahipsiniz? Nusaybin’in kalbi Safirmall’da atacak diyebilecek miyiz?

Safirmall, Nusaybin’in en önemli caddesi olan Lozan caddesinde yer alıyor. Lokasyon olarak ulaşımı kolay bir noktada olduğu için AVM’ye hem yaya hem de araçla çok kolay ulaşım sağlanabiliyor. Sadece Nusaybinlilere değil aynı zamanda yakın bölgeden gelen ziyaretçilerimiz için de ulaşım kolaylığı sağlıyor. AVM’miz şehre ve bölgeye yenilik katan, modadan alışverişe, alışverişten eğlenceye, eğlenceden lezzete kadar tüm ihtiyaçları sunabilen, ziyaretçilerimizin istedikleri her an güvenle alışveriş yapıp, son moda ürünleri yakından takip edebilecekleri, yemek yiyip hoş vakit geçirebilecekleri bir dünya inşaa ediyor, bu sebeple ziyaretçi memnuniyetini ön planda tutarak başarı grafiğimizi yükseltip “Nusaybin’in kalbi Safirmall’da atacak” diyebiliriz.

nb

Yukarı