Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

“Sadece alışveriş değil sosyalleşme imkanı da sağlıyoruz”

27.06.2018 - 11:08

Bölge halkına yalnızca alışveriş ortamı değil sosyo-kültürel alanda da gelişim olanağı sağladıklarını söyleyen ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM Müdürü Sezgin Gül; açıldıkları tarih olan 3 Mart 2017’den, 2017 yıl sonuna kadar 3 milyon ziyaretçiyi ağırladıklarını ifade etti.

“SOSYA-KÜLTÜREL ALANDA  GELİŞİM OLANAĞI SAĞLADIK”
ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM olarak bölge halkına sosyal ve kültürel anlamda nasıl katkılarınız oldu?

Açıldığımız tarih olan 3 Mart 2017’den bu yana toplam 60 çocuk etkinliği,12 gala,2 açık hava konseri ve drama atölyeleri ile bölge halkına yalnızca alışveriş ortamı değil sosyo-kültürel alanda gelişim olanağı sağladık.

ULAŞIMDA SINIRSIZ SEÇENEKLER VAR
Bulunduğunuz lokasyon bakımından avantajlarınız neler?

Bursa’nın modern yüzü ve yeni cazibe merkezi Nilüfer’de konumlanan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’e; özel aracınız, toplu taşıma ya da müşteri servisi ile ulaşmak çok kolay. İzmir Yolu’na direkt bağlantı, metro istasyonuna 5 dakika, İdo feribot iskelesine 25 dakika, Budo deniz otobüsüne 28 dakika ve toplu taşıma imkanlarında sınırsız seçenekler bulunuyor. 

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKALAR BULUNUYOR
Marka karmanızı oluştururken hangi unsurlara dikkat ettiniz?

AVM’miz tüm sosyo-ekonomik yapıları, her yaştan insanın tüm temel gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen, en çok tercih edilen markaların ve hizmetlerin bir bütünsellik içerisinde sunulduğu, gün ışığının doğal bir ortam oluşturduğu, teras alanları ve eğlence hizmetleri ile sadece alışverişi değil sosyalleşme ve bir arada bulunma olanağı sunmayı da hedefleyen bir tasarımı hedeflemiştir.

3 MİLYON ZİYARETÇİ AĞIRLANDI
Yıl içerisinde ulaştığınız ziyaretçi kapasitesi nedir?

Açıldığımız tarihten, 2017 yılı sonuna kadar toplam 3 milyon ziyaretçiyi ağırlamış bulunmaktayız. 

nb

Yukarı