Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Romantik Prens Panora AVM’de

16.08.2017 - 11:52

Duygusal şarkıların usta ismi Hakan Altun, PanoraPark konserleri kapsamında Ankaralılar ile buluşacak. Sevilen şarkılarını seslendirecek olan şarkıcı, sevenlerine keyifli bir yaz akşamı yaşatacak.

12’nci albümü olan Konu Aşk’ı müzikseverlerin beğenisine sunan Hakan Altun, sevenleri ile buluşmak için PanoraPark sahnesinde yerini alacak. Yeni albüm şarkılarının yanı sıra, bu zamana kadar seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan şarkılarını da seslendirecek olan başarılı şarkıcı dillere pelesenk olan şarkısı Telefon ve Hani Bekleyecektin? şarkıları ile romantizm dolu dakikalar yaşatacak. Sevilen isim 23 Ağustos’ta; Hadise, Serkan Kaya, Koray Avcı, Sertab Erener gibi birçok başarılı ismi ağırlamış olan PanoraPark’ta olacak. Konserler ile yaza renk katan PanoraPark, Linet ile 13 Eylül’de kapanış yapacak. PanoraPark konserleri ile coşkuyu yaşamak ve çift kişilik davetiye kazanmak isteyenlerin konserlerden bir hafta önce toplamda 200 TL’lik alışveriş yapması ise yeterli olacak.

PanoraPark konserlerinin yanı sıra ücretsiz olarak gerçekleşen Panora Teras konserleri ile de yaz neşesi yaşatan Panora AVM, gerçekleşen Gökhan Türkmen konserinden sonra 18 Ağustos’ta Simge’yi, 8 Eylül’de de Fettah Can’ı ağırlayacak. Panora Teras konserlerinin kapanışını ise 20 Eylül’de Derya Uluğ yapacak.

,

Yukarı