Ana içeriğe atla

ggh

RİZE ŞİMAL AVM 29 EKİM’DE AÇILIYOR

06.09.2021 - 10:59

Yönetim ve kiralama hizmetleri,  gayrimenkul çözümleri konusunda lider firmalar arasında yer alan Apleona tarafından gerçekleştirilen Rize Şimal AVM, 29 Ekim’de kapılarını ziyaretçilerine açacak.  Aşılamada mavi koda geçilmesiyle birlikte mağazalar güven içinde dekorasyon çalışmalarına başladı. Birçok seçkin mağazaya ev sahipliği yapacak Şimal AVM’yi AVM Müdürü Nergiz SARIYAL anlattı.

Rize’nin ilk AVM’si Şimal Alışveriş Merkezi’ni anlatır mısınız? 


Kiralama ve yönetimi Apleona tarafından yapılan projemizin yatırımı, Rize Yatırım AŞ. tarafından gerçekleştirildi. Şimal AVM yaklaşık 35 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. Karma olarak inşa edilen projede 125 mağaza, 21 kafe & restoran ve son teknoloji ile donatılmış 10 sinema salonu bulunacak. Günümüzün tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak hayata geçirilen ve otopark katı hariç toplam 5 kattan oluşacak alışveriş merkezinin şehre gerek istihdam gerekse ekonomik açıdan önemli katkılar sağlayacağı öngörülüyor.  Bu bakımdan insanlar bu marka karmasına sahip projeyi sabırsızlıkla bekliyor. 


Rize Şimal Alışveriş Merkezi’ni tercih edilir kılan özellikler nelerdir?


Rize Şimal AVM kolayca ulaşabildiğiniz bir yerde. Lokasyon açısından sorunsuz. Bu da bölge halkı ve turistler için bir çekim merkezi oluşturuyor. Aynı zamanda bölge için de birçok ihtiyaca karşılık veren bir marka karmasına sahip. Aynı zamanda Gürcistan’a yakınlığımızla birçok turiste,  Arap kesimin de ilgisine açıklığıyla çok ses getirmeyi planlıyoruz. Şimal AVM’nin mimarisine baktığımızda da yine çevreye uyumlu ve modern bir yapı çıkıyor karşımıza. Şimal AVM’nin beklentilerin üstünde bir proje olacağına inanıyoruz.


Rize Şimal AVM hangi markalara ev sahipliği yapacak?


Şu an itibariyle Şimal AVM’ de yer alması kesinleşmiş markalarımız: Starbucks Coffee, Migros, Koçtaş Fix, Boyner,  Koton, LC Waikiki, Defacto, Sport in Street E-Bebek, Vizyon Sinemaları, Mondi, Mavi Jeans  İpekyol, Twist, US Polo, Gusto, Penti, Suwen, Matmazel Çanta, Turkcell, Has Lokum, Atasun Optik, Altınbaş, Yves Rocher, Zen Pırlanta, Kiğılı, Avva, Altınyıldız, Colin’s, Little Big, Accort, Tudors, Watsons, Gratis, Storks, Lizay Pırlanta, David Walker Parfüm, B&G, Madame Coco, Özdilek, Samsung, KRC, Hummel, Columbia, Sprotive, Lescon, Toyyz Shop, Trendy Kids, Panço,  Breezy, SubZero , Mado, Burger King, Tavuk Dünyası, Pidem, Arby’s, Kasap Döner, Sbarro, Bay Döner, Tarihi Ortaköy Kumpircisi, Pasaport Pizza, Keşfet Anadolu Mutfağı, Pide By Pide, ve Usta Dönerci…

nb

Yukarı