Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

RİNGS AVM’DE AYDOS ORMANI'NIN TEMİZ HAVASI EŞLİĞİNDE ALIŞVERİŞ KEYFİ

12.10.2020 - 10:51

İstanbul Anadolu yakasının ilk karma projeli alışveriş merkezi Rings AVM 6’nıcı yaşını kutluyor. Ziyaretçilerin sağlığı için tüm önlemlerini üst seviyede tuttuklarını belirten Rings AVM Müdürü Selçuk Şanlı, “Aydos Ormanı'nın temiz havası eşliğinde açık hava alışveriş keyfi tüm ziyaretçilerimizi bekliyor.” diyor. Şanlı, ziyaretçileri için birçok fırsatlar hazırladıklarını ifade ederken, yeni markalarla AVM’nin de büyümesini sürdürdüğüne dikkat çekiyor.

Rings AVM olarak 6. yaşınızı kutluyorsunuz. Bu süre zarfında nasıl bir gelişim izlediniz?

Yatırımı Selin Yapı tarafından gerçekleştirilen Rings Alışveriş Merkezi, 12 Eylül 2014’te kapılarını ziyaretçilerine açtı. Bölgenin ilk AVM’si olan Rings AVM, 6. Yaşa özel hem alışveriş yapan ziyaretçilerimize hem de sosyal medya takipçilerimize yönelik birbirinden farklı sürpriz hediyeler hediye ettik. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınını göz önünde bulundurarak, alışveriş merkezimizi bu dönemde tercih eden ziyaretçilerimiz için indirimler, hediye çekleri, marka işbirlikleri gibi çeşitli kampanyalar organize ederek müşteri memnuniyetini ve aidiyetini daha da arttırmaya çalışıyoruz.

İstanbul’daki diğer AVM’lerden farklı olarak sizi öne çıkaran özellikler nelerdir?

Rings Alışveriş Merkezi'nde Aydos Ormanı'nın temiz havası eşliğinde açık hava alışveriş keyfi tüm ziyaretçilerimizi bekliyor. Bunun yanı sıra, konut, AVM ve Rezidans’ı bünyesinde barındıran bölgenin ilk karma projeli alışveriş merkezi olma özelliğini taşımaktayız. Yarı açık konseptimiz ve zengin cafe markalarımız ile yılın her mevsimini ziyaretçilerimiz için farklılaştırıyoruz. Yeni normal hayata geçişle birlikte tüketicilerin bir takım endişeleri olduğunu gözlemledik. En üst seviyede gerekli tüm hijyen önlemlerimizi alarak ailelerin ve çocukların kendilerini rahat hissedecekleri, alışverişin yanı sıra konforlu mekanlarda güzel vakit geçirecekleri bir ortam sunuyoruz.

Yıl dönümünüze özel kampanyalarınız hakkında bilgi verir misiniz?

6. yaşımıza özel ziyaretçilerimize “Sürpriz Hediye Kampanyası” düzenledik. Aynı gün içerisinde, 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Rings Club üyelerimizi, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, ev tekstili, mutfak gereçleri, kırtasiye, oyuncak gibi hediyelerle ödüllendirdik. Sosyal medya sayfalarımızda da bizi takip eden ziyaretçilerimiz için de ödüllü yarışma düzenledik.

................................................................................................................................................

ÜNLÜ MARKALARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

Kısa ve orta vadeli planlarınız nelerdir? Hangi yenilikleri hayata geçirmeyi düşünüyorsunuz?

Yeni normal dönem ile birlikte hedef kitlemize uygun dünyaca ünlü markaları bünyemize dahil ederek büyümeye devam ediyoruz. Covid-19 salgını sonrası yeni normal dönemde ziyaretçilerimizin beklentilerini karşılamaları ve değişen bu yeni düzene rağmen bünyemize yeni katılacak markalar için de sabırsızlanıyoruz.

TAVADA TAVUK

Yukarı