Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

'POZİTİF GÜNLER' BURSA VE MERSİN'DEKİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SONA ERDİ

17.01.2020 - 14:31

Bir sosyal sorumluluk hareketi olan Pozitif Günler projesinin üçüncüsü bu yıl  CEFIC ana sponsorluğunda CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Palm CIty Mersin Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşti.

İyi niyetli, sosyal sorumluluk duygusunu pekiştiren olumlu paylaşımların çoğalması hedefiyle düzenlenen Pozitif Günler projesi, pozitif bir toplumda yaşamanın ve daha duyarlı bireyler olmanın önemini bir kez daha vurgulayarak sona erdi. 
CEFIC'in ana sponsorluğunda gerçekleşen 'Pozitif Günler' projesinin kapsamında düzenlenen Pozitif Yarışmalar'ın kazananları, 8 Aralık Pazar günü CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi'nde ve Palm City Mersin Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşen 'Pozitif Günler – Ödül Töreni' ile ödüllerini teslim aldılar. En pozitif fikir, resim ve şarkı olarak üç farklı dalda yarışan yarışmacılar büyük ödüllerin de sahibi oldu. 
En pozitif fikir, resim ve şarkı dallarında yapılan yüzlerce başvurunun arasından ödüllerin sahipleri, Pozitif  Günler'in resmi sitesinde gerçekleşen halk oylaması ve jüri seçimiyle belirlendi. Halk oylamasına yaklaşık 2 bine yakın kişi katılırken, web sitesine 15 binin üzerinde ziyaretçi ilgi gösterdi. 

ÖDÜL TÖRENİNE ÖĞRENCİLERİN ŞARKISI DAMGA VURDU
CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreninde en pozitif şarkı, resim ve fikir dallarında dereceye girenlerin ödülleri takdim edildi. Başvuru yapan adaylardan Nilüfer Halil İnalcık  Bilim Sanat Merkezi öğrencileri ,“Sıfır Atıkla Destek Ver, Sen de Doğa’ya Can Ver’ şarkılarıyla hem keyifli anlar yaşattı hem de çevreye duyarlı olmak konusunda önemli dersler verdi.  
Pozitif Resim kategorisinde birinciliği Akif Seven kazanırken, ikinci Nilgün Gürler oldu.
Şarkı kategorisinde ise birinciliği Bilge Şensoy, ikinciliği ise Erdi Gören kazandı. 

POZİTİF GÜNLER SONA ERDİ
Palm City Mersin Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşen ve sunuculuğunu Pınar Saklıyan Koçali'nin yaptığı 'Pozitif Günler – Ödül Töreni', 'Hayat Bayram Olsa' şarkısı ile başlangıç yaptı. Üç dalda dereceye giren adaylara ödülleri takdim edildikten ödül töreni sona erdi.
Pozitif Fikir dalında birinci Aslı Dağ, ikinci Ömer Güngör, üçüncü İnci Çevik oldu. 
Pozitif Resim dalında ise birincilik ödülü Zeynep İrim Özfidan'a verildi. 

pozitif

nb

Yukarı