Ana içeriğe atla

ggh

PLATO AVM 7 YAŞINDA

13.11.2019 - 17:45

2012 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan ve her geçen yıl yoluna güçlenerek devam eden Plato Alışveriş Merkezi 7. yılını kutluyor.

Pidem ve Mis Tantuni markalarının açılmasıyla yemek katını tamamen dolduran Plato Alışveriş Merkezi, açıldığı günden bu yana metrekare doluluk oranını yüzde 95’in altına düşürmedi.   

SEKTÖRÜN EN İYİLERİ PLATO AVM’DE
“Alışveriş merkezimiz, markaların yatırım kararı almakta zorlandığı son dönemde dahi yeni markalarıyla güçlenerek yoluna devam ediyor. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden A101'in aramıza katılmasıyla Plato'da market alışverişi adına hiçbir eksik kalmamış oldu.” diye belirten Plato Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Sinema, eğlence, giyim ve restoran hizmetlerinin yanı sıra yapı marketten (Tekzen), bebek ürünleri marketine (Ebebek); teknoloji marketten (Vatan), kozmetik ve gıda marketlerine (Tedi-A101-Watsons) sektörünün en iyileriyle market ihtiyaçlarını da eksiksiz karşılayabiliyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

5 MİLYONU AŞKIN ZİYARETÇİ
Toplam 20 bin metrekare kiralanabilir alanı ve kurumsal 70 mağazasıyla yılda 5 milyonu aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapan Plato Alışveriş Merkezi, bitişiğinde yer alan Plato Plaza’da hayata geçen eğitim kurumları, bayanlara özel spor merkezi ile bin kişilik konferans ve etkinlik salonuyla alışverişin dışında diğer alanlarda da beklentileri karşılıyor..

nb

Yukarı