Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Piazza AVM’den Ayakları Yerden Kesecek Kampanya / A Campaign, which will Sweep One Off His/Her Feet from Feet Piazza Shopping Center

16.11.2016 - 10:09

1 Kasım 2016-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Piazza’dan 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Mercedes-Benz CLA 200 kazanma şansı yakalıyor.

Those, who spend 150 TL’s worth and over at Kahramanmaras and Sanliurfa Piazza between 1 November 2016-28 February 2017 have the chance to win Mercedes-Benz CLA 200.

Dünyanın modasını, lezzetlerini ve eğlencesini Kahramanmaraş ve Şanlıurfalıların ayağına getiren Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, göz alıcı mimarileri, geniş koridorları, sağlıklı, ferah ortamları ve sosyal yaşam alanlarıyla açıldıkları günden bu yana ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Renkli aktiviteleriyle bulundukları kentlerin buluşma ve sosyalleşme noktaları olan Piazza AVM’ler, sundukları kaliteli ve hesaplı alışveriş fırsatlarının yanı sıra yıl boyunca devam eden indirim kampanyaları ve hediye çekilişleri ile ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Daha önce de pek çok kez otomobil hediye eden Piazza AVM’ler, Mercedes-Benz marka otomobil çekilişlisiyle yine ayakları yerden kesmeye hazırlanıyor.

HER 150 TL’LİK ALIŞVERİŞE YENİ BİR ÇEKİLİŞ HAKKI
Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Piazza AVM tarafından 1 Kasım 2016-28 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak olan çekilişin sonunda 2 kişiye sıfır kilometre Mercedes-Benz CLA 200 otomobil, 1 kişiye Samsung LED TV, 4 kişiye Samsung Galaxy S7 Edge Gold telefon ve 4 kişiye Samsung tablet hediye edilecek. Kampanya süresi içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar, danışmaya yapacakları fiş/fatura ibrazı ile çekilişe katılabiliyor. Üstelik her 150 TL’lik alışverişe 1 yeni çekiliş hakkı sunuluyor. Kampanya süresince şansını arttırmak isteyenler 150 TL ve katlarındaki her alışverişinde Mercedes-Benz kazanmaya bir adım daha yaklaşıyor.

 

Piazza Shopping and Living Centers, which bring the fashion, tastes and entertainment of the world to the people of Kahramanmaras and Sanliurfa, offers a perfect shopping experience with its dazzling architecture, wide corridors, healthy, spacious environments and social living areas since the day it opened. With their colorful activities, Piazza Shopping Centers, which are the meeting and socializing points of the cities, in which they are located, continue to make their visitors win with their discount campaigns and sweepstakes, which continue throughout the year. Piazza Shopping Centers, which have given automobiles many times before, prepare to sweep one off his/her feet with Mercedes-Benz automobile sweepstakes.

A NEW RIGHT FOR A SWEEPSTAKE FOR EVERY 150 TL’S WORTH OF SHOPPING
As a result of the sweepstakes, which will be held between 1 November 2016 – 28 February 2017 by Kahramanmaras and Sanliurfa Piazza Shopping Centers, 2 brand new Mercedes-Benz CLA 200 automobiles, 1 Samsung LED TV, 4 Samsung Galaxy S7 Edge Gold telephones and 4 Samsung tablets will be given as a gift. Those, who spend 150 TL in total or its multiples during the campaign period can join the sweepstakes by submitting their receipt/invoice to information desk. Moreover, one is entitled for a new sweepstake for every 150 TL’s worth of shopping. Those, who would like to increase their chance for winning a Mercedes-Benz, get one step closer to it through every 150 TL’s worth of shopping and its multiples.

nb

Yukarı