Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Piazza AVM birbirinden ünlü isimleri Karadenizlilerle buluşturuyor

02.08.2017 - 12:02

KARADENİZ BÖLGESİNİN EN BÜYÜK VE EN ÇOK TERCİH EDİLEN ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLARAK HİZMET VEREN SAMSUN PİAZZA, 5’İNCİ YILINDA DA HER YAŞTAN ZİYARETÇİSİNE HİTAP EDECEK KAMPANYA VE ETKİNLİKLERİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR.

Açıldığı günden bu yana Karadenizlilerin cazibe merkezi olan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, zengin marka karması, birbirinden renkli etkinlik ve kampanyaları ile küçükten büyüğe herkesin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Birbirinden ünlü isimleri Karadenizliler ile buluşturan Piazza, Ağustos ayında da sevilen rock müzik gruplarını ağırlayacak.

YILDIZLARIN BULUŞMA NOKTASI PİAZZA OLDU
Piazza AVM, açıldığı günden bu yana ziyaretçilerini Türkiye’nin ünlü isimleri ile çeşitli etkinliklerde bir araya getirdi. Aralarında Mabel Matiz, Simge Sağın, Cem Belevi, Pınar Aylin, Özdemir Erdoğan, Fettah Can, Aydilge, Ayşe Hatun Önal, Edis, Ece Seçkin, İrem Derici ve Emre Kaya gibi isimlerin yer aldığı, Türk müziğinin popüler sanatçılarının konserlerine ev sahipliği yapan Piazza’da Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Irmak Atuk ve Carlos Martin gibi ünlü mankenlerin katıldığı ve markaların koleksiyonlarını tanıttığı 3 sezon defilesi gerçekleşti. 
Piazza’nın ağırladığı ünlü isimler arasında köşe yazarı Ayşe Arman, şair ve yazar Kahraman Tazeoğlu, dağcı ve yazar Nasuh Mahruki de yer aldı.

KARADENİZ’DE ROCK MÜZİK RÜZGARI ESECEK
Bugüne kadar 50’nin üzerinde yıldız ismi hayranlarıyla bir araya getiren Piazza, ağustos ayında da sevilen isimler ile etkinliklerine devam edecek. Uzun yıllardır sevilen şarkıları ve müziği ile herkesin kalbinde taht kuran başarılı müzik grubu Manga, son yılların ünlü rock grupları Kolpa ve Yüksek Sadakat Piazza’nın Ağustos ayındaki misafirleri olacak. 
Piazza’da 13 Ağustos Pazar günü saat 15.30’da Manga, 19 Ağustos Cumartesi günü saat 15.30’da Kolpa ve 27 Ağustos Pazar günü saat 15.30’da Yüksek Sadakat, Karadenizli müzikseverlere coşku dolu anlar yaşatacak.

nr

Yukarı