Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Park Adana AVM kapılarını açtı

12.05.2017 - 17:50

PARK ADANA, MİMARİSİ, ŞOV HAVUZU, DOĞAL ŞELALELERİ, TEMATİK EĞLENCE MERKEZİ, 12 SALONLU SİNEMASI, PEYZAJ DOKUSU VE GENİŞ ÇOCUK OYUN ALANLARI İLE EĞLENCENİN VE ALIŞVERİŞİN ADRESİ OLMAYI HEDEFLİYOR.

MT Gayrimenkul tarafından Adana'nın en yeni alışveriş ve yaşam merkezi Park Adana AVM, geçtiğimiz günlerde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapan Park Adana AVM Adana’yı ilklerle de buluşturdu. Şık mimarisi ve kentin ilk şov havuzu, doğal şelaleleri, tematik eğlence merkezi, 12 salonlu sineması, peyzaj dokusu ve geniş çocuk oyun alanları ile eğlencenin de adresi olmayı hedefleyen Park Adana, ferah iç mekanlarıyla da keyifli bir atmosfer sunuyor.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER
Park Adana, yaklaşık bin 500 kişiye doğrudan istihdam sağlayarak bu yönüyle de Adana'ya katma değer sağlarken, şehrin merkezine yakınlığı ve rahat ulaşım alternatifleriyle Adanalılara en yakın alışveriş merkezi olacak. Park Adana, şehirle entegre özel parkları, ücretsiz çocuk oyun parkı, gece aydınlatma atmosferi ile, en keyifli alışveriş merkezi olmaya aday! Park Adana; renkli korteji, muhteşem macera parkuru, müzik dinletileri, Enver Ertaş Show, çocuk atölyeleri ve sürpriz etkinlikleri ile renkli görüntülere sahne olacak. 
Park Adana, toplam 25 dönüm peyzaj alanı ve ücretsiz oyun parkları, şelaleleriyle alışveriş rahatlığının yanı sıra hayatın içerisine keyifli molalar katacak ferah bir yaşam alanı sunuyor. Peyzaj alanlarında Çukurova'nın iklimine uygun botanik türleriyle alışveriş zamanları keyifli bir botanik turuna dönüşecek. Şov havuzu ise Park Adana'ya özel olarak tasarlandı. Park Adana ziyaretçileri, müzik eşliğinde göz kamaştıran su, ışık ve ateşle dans eden havuz gösterilerini gün boyu izleyebilecekler. Açık otopark alanlarına kolaylıkla ulaşılabilirken, kapalı otopark alternatifiyle de alışveriş merkezine rahatlıkla geçilebilecek.
 

,

Yukarı