Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Palladium Ataşehir'de sevimli ayıcıkları kendin tasarla!

20.01.2017 - 15:02

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası'nın en prestijli alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, yarıyıl tatilinde minik ziyaretçileri için 'Palladium Ayıcık Atölyesi' etkinliği gerçekleştiriyor. 21 Ocak-05 Şubat 2017 tarihleri arasında çocuklar, yaratıcılıklarını konuşturacakları bu etkinlikte çok eğlenecek.

Alışveriş, lüks ve eğlenceyi Anadolu Yakası’nda buluşturan İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerinden olan Palladium Ataşehir, yarıyıl tatilinde çocuklar için yaratıcılık ve heyecan dolu bir etkinlik olan “Palladium Ayıcık Atölyesi”ni gerçekleştiriyor. 21 Ocak-05 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek bu eğlenceli etkinlikte çocuklar doyasıya eğlenirken, kendilerini keşfedecek.

Yarıyıl tatili boyunca her gün Palladium Ataşehir’de ücretsiz yapılacak atölyede, çocuklar kendi peluş ayıcıklarını dolduracaklar ve kalp seromonisiyle ayıcıklarının sıcacık bir kalbi olacak. Ardından çocuklar, kendi hayal güçlerini ve zevklerini kullanarak ayıcıkları için t-shirt tasarlayıp boyayacaklar. Bu eğlenceli etkinlikte minik ziyaretçiler, tasarım becerilerini geliştirirken muhteşem bir karne hediyesinin sahibi olacaklar.

İstanbul’un yaşam küresi Palladium Ataşehir AVM’nin yarıyıl tatili etkinliğinde isteyen aileler “Engelim Olmayın Derneği” yararına Datça’da maddi durumu olmayan çocuklara vermek için ayıcık tasarlayacaklar.

nr

Yukarı