Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Optimum ziyaretçilerine yıl boyu hediye, kampanya ve etkinlik yağmuru

02.08.2017 - 12:07

MODA, STİL, LEZZET, EĞLENCE, COŞKU VE HEYECANIN HER RENGİNİ BİR ARAYA TOPLAYAN ADANA OPTIMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ, DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI, HERKESE HİTAP EDEN RENKLİ AKTİVİTELERİ VE YAŞAM ALANLARIYLA BÖLGENİN ALIŞVERİŞ VE SOSYAL HAYATINA CANLILIK KATMAYA DEVAM EDİYOR.

Dört mevsim sunduğu hesaplı alışveriş fırsatlarını, benzersiz indirim,  hediye ve kampanyalarıyla taçlandıran Optimum AVM, otomobil sahibi yapan çekilişleriyle de alışverişe heyecan katıyor. Açıldığı 2011 yılından bu yana 10 ziyaretçisini çekilişle otomobil sahibi yapan Adana Optimum, bir ziyaretçisini daha son model Toyota C-HR sahibi yapmaya hazırlanıyor. 5 Haziran’da başlayan ve 10 Eylül’e kadar devam eden kampanyalardan Optimum Club üyeleri, aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak sıfır kilometre Toyota C-HR kazanma şansı yakalıyor. Alışveriş severler her 150 TL alışveriş ile yeni bir çekiliş hakkı elde ediyor. 

KONSER VE İMZA GÜNLERİYLE YIL BOYU EĞLENCE
Optimum, sevilen sanatçı ve yazarları, mini konser ve imza günü etkinliklerinde sevenleriyle buluşturuyor. Mini konserlerde eğlencenin tadını çıkaran AVM ziyaretçileri, hayranı oldukları sanatçıları yakından tanıma, onlarla sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkanı buluyor.
Son dönemde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türk pop müziğinin son dönemdeki en popüler isimleri arasında yer alan Ece Seçkin’i ağırlayan Optimum, aşk romanlarının usta yazarı Kahraman Tazeoğlu ve Türk edebiyatının genç yazarlarından Miraç Çağrı Aktaş’ı da imza günlerinde okurlarıyla buluşturdu.

MİNİK ZİYARETÇİLERİNİ UNUTMUYOR
Optimum AVM, aileleriyle alışverişe gelen çocukların da keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Bazı hafta sonları miniklerin el becerilerini geliştirmelerine imkan sağlayan öğretici atölyeler düzenleyen Optimum, kimi zaman da sıra dışı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz aylarda çocuklara “Eskimo Kasabası” etkinliğiyle farklı bir eğlence deneyimi yaşatan Optimum, minik konuklarını, eskimoların renkli dünyası ile tanıştırdı. Etkinlik alanına kurulan kasabada çocuklar, eskimoların yaşadığı bölgeye özgü aktivitelerle eğlencenin tadını çıkardı.

ZİYARETÇİLERİNE RAMAZAN AYINI DOLU DOLU YAŞATTI
Adana Optimum AVM, düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle konuklarına Ramazan ayını da dolu dolu yaşattı. “Onbir ayın sultanı” Ramazan boyunca ziyaretçilerini geleneksel etkinlikler ve ikramlarla ağırlayan Optimum, iftar sofralarını, Ramazan ayının vazgeçilmezi fasıl ile şenlendirdi. Türk ve İslam tarihinin yapı taşlarından biri olan ve kainatın oluşumunu, insanın dirilişini, Allah sevgisini simgeleyen sema gösterisi, AVM’nin konuklarına duygu yüklü görsel bir şölen sundu. 
Ramazan ayı boyunca devam eden Meddah ve orta oyunu, İstanbul Hanımefendisi ve Beyefendisi, Kavuklu ve Pişekar, Nasreddin Hoca, Arap Bacı, Hacivat-Karagöz, Tuzsuz Deli Bekir, Kanlı Nigar, İbiş, Aşuk ve Maşuk, hokkabaz, uzun bacak, çingene kız, canlı heykeller ve pandomim gibi etkinlikler, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.
 

,

Yukarı