Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

NTS DANIŞMANLIK 14.yılını kutluyor

02.06.2021 - 10:59

2007 yılında Behiye SAVAŞKAN tarafından kurulan ve kurulduğu günden bu yana “Doğru Yatırımlar için Doğru Çözümler “ geliştirmeyi ilke edinen, AVM ve gayrimenkul yatırımı, perakende sektöründe yurt içi ve yurt dışında proje geliştirme, analiz ve raporlama, arazi alım-satımı, fizibilite, konsept oluşturma, tasarım, kiralama, pazarlama, yönetim ve yönetim danışmanlığı alanlarında hizmet sunan NTS Danışmanlık 14. Yılını kutlayarak

yenilikçi yaklaşımı ile projelerine hız kesmeden devam ediyor.

NTS Danışmanlık, bölgesel, ulusal ve uluslararası değişim trendlerini değer yaratma uzmanlarından oluşmuş

deneyimli kadrosuyla yorumlayarak en isabetli biçimde uygulayarak, müşteri talep ve hedeflerini odak alarak, yenilikçi ve sorumlu bir yaklaşımla perakende sektörünün güncel ve gelecekteki sürdürülebilirliğine katma değer sağlamaktadır.

AVM Kiralama, AVM Yönetimi & Yönetim Danışmanlığı, AVM Proje Geliştirme, Kiracı Temsilciliği & Sınır Ötesi, Proje Ve Geliştirme Hizmetleri’yle şimdiye kadar gerçekleştirdiği başarılı projelerle uzun yıllardır sektörde ciddi söz sahibidir.

Yurt içi ve yurt dışında yeni yatırım ve projelerine devam eden NTS Danışmanlık sektördeki başarıları ile ‘’Yatırımlarınıza Değer Kazandırır!’’

Bu zor Pandemi sürecinde başarılı ve yeni projelere imza atmaya  devam ediyorsunuz. Çalışmalarını sürdürdüğünüz projelerden bahseder misiniz ?

gfddfg

Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi – CİZRE

Yatırımı MRD Group tarafından yapılan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi, 2020 yılı’nın başarılı projelerinden. Habur sınır kapısına yakın olması dolayısı ile Irak’tan gelecek müşteri potansiyeli düşünülerek faaliyete geçirilen, bölgede mağazası olmayan ulusal markaları bir araya getiren ve ilkleri gerçekleştiren Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projemiz, 45.920 m2’lik büyük bir kompleks üzerinde yapımı devam eden 128 daire inşaat alanında ve16.500 m2 kiralanabilir alanda, Şırnak il ve ilçelerinden  500 kişiye iş imkanı verilerek  istihdam sağlarken sosyalleşmeye ve kentin değerini arttırmaya büyük katkı sağlanmıştır.

Bölgenin ilk ve tek AVM Cadde projesi olan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinin Lokasyonu; Bölgenin en büyük ticari aksı olan Irak-Silopi Yolu, Şırnak Cizre arası ulaşımı kolaylaştıracak Yeni Şırnak Yolu ve Mardin-Şırnak yolunun kesişim noktasında yer almasıyla projeye değer katmaktadır. Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin içerisinde MİGROS market, 2000 m2 ‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve 6 hat bowling salonu PLAYPARK & BOWLİNGO , 5 adet sinema salonu CİZRE PARK SİNEMALARI, Türkiye’nin lider fastfood zinciri BURGER KING, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili , iç giyim birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ ,ayakkabı sektör lideri  FLO ,KOTON, ADL, D’S DAMAT, AVVA, JİBER, BARGELLO, YENGEÇ GİFT & MORE , MORAD TEA, SOULMATE COFFEE, GÖKSEL TANTUNİ, MEZEPOTAMYA ÇİĞKÖFTE, ŞERANİ KÜNEFECİ, SCHATZİ, BAYDÖNER, TAVADA TAVUK gibi birçok marka bulunmaktadır. Rahat ve güvenli bir alışveriş ortamı ile vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması yönünden olanak sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra istihdam açısından da gençlere iş imkanları sağlamış ve 7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır.

Pamuk Park – HATAY

mnb

Yatırımı Öntürkler Tarım Ürünleri, modern mimari projesi Açık Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu, kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen Pamuk Park, birçok markanın yanı sıra hayatı dolu dolu yaşamanız için birbirinden güzel cafe ve restoranları, marketten teknolojiye, tekstilden kozmetik, ev tekstiline   her yaştan tüketiciye hitap eden mağazalarla, aradığınız her şey bir arada bulacağınız doğa dostu sosyal alanınız olacak. Keyif, renk, enerji ve hareket sizi bekliyor.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yer alan projemiz;

•             Açık Alan Cadde Mağazaları

•             Çocuk Eğlence Alanı

•             Market

•             Yeme – İçme Alanları

•             Açık otopark

ile Kırıkhan halkının yeni cazibe merkezi olacak.

Antik Meydan – MARDİN

dfg

Mardin Eski Çarşı girişinde 50.000 bin m2 alan üzerinde Alışveriş Merkezi ve cadde mağazaları, ticari ofisler, protokol binası, otel, spor merkezi, kreş, spa merkezi, çok amaçlı salonlar, düğün salonu, geniş otopark kapasitesi ve bir çok markanın yanı sıra birbirinden güzel cafe ve restoranlarla, Mardin’in eski çarşı konsepti ile bütünleşecek her yaştan tüketiciye hitap eden mağazalarla, aradığınız her şey bir arada bulacağınız doğa dostu sosyal alanınız olacak.

Denge Towers – SANCAKTEPE

fdg4

İstanbul Sancaktepe merkezde 29 bin m2 kapalı alanda, metroya 50 mt, Sabiha Gökçen havaalanına 3 km, 2. Köprüye 20 dakika uzaklıkta , üzerinde 120 adet konut ve 122 adet kapalı otopark’ı bulunan Denge Towers Alışveriş ve Yaşam Merkezi projemiz marketten  teknolojiye, tekstilden kozmetiğe, çocuk eğlence alanından fast food ve cafe alanlarına kadar her yaşta  tüketiciye hitap eden alışveriş ve yaşam merkezidir.

Açık alan konsepti ile öne çıkan Denge Towers ‘da , Yelişçam Kahve Evi ve Köfteci Yusuf ‘ da yerini aldı .

Ata Corner – LÜLEBURGAZ

gh54

Şehir merkezine yürüyüş mesafesinde geniş otopark kapasiteli otogar karşısında konumlandırılmış  açık alan konsepti ile öne çıkan ATA CORNER projemiz market, yapı marketten kozmetik ev tekstiline , çocuk eğlence alanından fast food ve cafe alanlarına kadar her yaşta  tüketiciye hitap eden alışveriş ve yaşam merkezidir. Buger King ,Koçtaş, A101, Playpark & Bowlingo, Kahve Dünyası ‘ın yer aldığı projemizde Popeyes, Arby’s, ve

Usta Dönerci markaları da ailemize eklenerek büyümeye devam ediyoruz.

NTS Danışmanlık Yelken Takımı

bvnj

NTS Danışmanlık olarak yelken takımı ve  tekne yarışlarında yer alma  fikri nasıl ortaya çıktı?  

Deniz, rüzgar, dalga ve bir çok doğal dış kuvvetlerle mücadele etme keyfi bambaşka bir adrenalin… İş yaşantısında sağladığımız ekip ruhu ve mücadeleyi yine ekip ruhu ve sporla birleştirerek sağlamak istedik. “Dünyayı şekillendiren su ve rüzgardır. Yatırımlarınızı şekillendiren doğru tercihlerinizdir.” mottosuyla

NTS Danışmanlık olarak mavi sulara yelken açtık. Bu sayede kendi sektörümüzde başarılarımız devam ederken, bu keyifli ve heyecan verici sporda da 'Başarı Ekip İşidir ' diyerek yolumuza ödüllerimiz ile devam edeceğiz.

bjh5

TAVADA TAVUK

Yukarı