Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

NOVALAND OUTLET KONYA ZİYARETÇİLERİNİN KENDİLERİNİ İYİ HİSSETMESİNE ÖNEM VERİYOR

06.09.2021 - 10:55

12 Haziran 2015 tarihinde Novaland Outlet Konya , şehrin ilk outlet alışveriş merkezi olarak kapılarını açtı. Açıldığı günden itibaren, ziyaretçilerine modaya, markaya ve kaliteye uygun fiyata ulaşma imkanı sunarak, şehirde yeni bir çekim merkezi oluşturmayı başardı. Modern, sade, ferah bir ortamda alışveriş keyfi sunan Novaland Outlet Konya , ulusal ve uluslararası markaları ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Bize Novaland Outlet Konya’dan bahseder misiniz? Nasıl bir vizyonla hizmet veriyorsunuz?


Novaland Alışveriş Merkezi Konya’nın en büyük ve en modern bölgesi olan Selçuklu’dadır. 
2015 yılında açılmıştır. 127 mağazası ile hizmet veren 33.500 m2 kiralama alanı olan modern ferah aydınlık bol açık alanı olan eğlence alanları oldukça geniş olan Konya’nın ilk ve tek Outlet Alışveriş merkezidir. Açıldığından bu yana barındırdığı ulusal markalar ile ziyaretçilerimize kaliteli ve bol çeşit ürünleri en uygun fiyatla sunmak ana hedefimiz olmuştur


Şehrin ilk Outlet Alışveriş Merkezi olduğunuzu biliyoruz. Ziyaretçilerine nasıl bir yaşam alanı sunuyorsunuz ?


Alışveriş merkezimizin ziyaretçi profili ağırlıklı olarak çocuklu aileler. Kampanya ve etkinliklerimizle  onları Novaland’da getirmek ve Novaland da daha çok vakit geçirip daha çok alışveriş yapmalarını sağlayacak  rahat ferah hijyen havadar ve güvenli yaşam alanları sunuyoruz. Özellikle pandemi ile birlikte temizlik ve mesafe dikkate alındığında Novaland’da bütün bunları sağlıyoruz. Rahat ve geniş koridorlar geniş teras alanları doğal havalandırma ile sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.


Müşteri memnuniyetini sağlamak için nasıl bir politika izliyorsunuz? Marka karmanızı öğrenebilir miyiz?


Bütün alışveriş merkezlerin önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için misafirlerimizle gerek yüz yüze gerekse sosyal medya üzerinden fikirleri dilekleri ve beğenileri öğrenilerek çalışmalarımıza yön veriyoruz. Ziyaretçilerimizin kendilerini iyi hissetmesine önem veriyoruz. Daha hijyen daha güvenli daha keyifli ortam sunmak öncelikli hedefimizdir. Bununla birlikte ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak markaları da bünyemizde bulunduruyoruz.


8 salonlu sineması 2.600 m2 çocuk oyun alanı ferah ve rahat yemek katının yanı sıra Migros, Vakko,Tekzen, LCW, DeFacto, Flo, Mavi, Koton, Sarar, Kığılı, Altınyıldız, Network, Polo DSDamat, Özdilek, Sporjinal ,Nens, Karaca, Korkmaz, Bernardo, Schaffer, Siemens, Bosch, Profilo, Armağan, Colins, Gratis, Watson, Penti, Chima, Atasun, Atasay, Hummel Tuğba gibi markaların yanı sıra Mado, Starbucks, Cafemania, Soulmate Cafe , BurgerKing, Bay Döner, Bursa Kebap Evi, Bereket Döner ve Tavuk Dünyası da restoran ve kafe olarak yer alan başlıca markalarımızdır.

nb

Yukarı