Ana içeriğe atla

ggh

NEXT LEVEL’DA YENİ MARKALAR YENİ HEYECANLAR

06.03.2019 - 17:55

NEXT LEVEL AVM MÜDÜRÜ ZEYNEP TARHAN: “ZİYARETÇİLERİMİZİN İSTEDİĞİ SKALADA ÜRÜN BULABİLECEĞİ VE KEYFİNE GÖRE VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ ALANLAR YARATMAK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ.”

Next Level AVM’yi tanımlar mısınız?
2008 yılında projelendirilen ve 2010 yılında temelleri atılan Next Level, şehrin en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki prestijli konumuyla 5 yıldır şehir yaşamına değer katıyor. Açıldığımız günden bu yana ziyaretçilerimiz için güvenilir markaları bir araya getiren mağaza karmamız ile nezih bir atmosferde keyif dolu bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

5. yılınızla birlikte nasıl yenilikler yapıyorsunuz?
5’inci yılımızda yepyeni markalar ile iş birliktelikleri yapıyoruz. Aramıza yeni katılan mağazalarla şehir yaşamına değer katmaya devam ediyoruz. Dünya markalarının yanı sıra, dünyaya açılmış yerli markaları da mağaza karmamıza dahil ederek, ziyaretçilerimize geniş bir fiyat ve ürün yelpazesi sunuyoruz.
 
Aranıza yeni katılan markalardan bahseder misiniz?

Mudo Concept, eşsiz tasarımlarıyla alışveriş merkezimizde yerini aldı. Mobilya ve aksesuar trendlerine yön veren Mudo Concept giriş katımızda yer alan bin metrekarelik mağazasında geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerimizi ağırlıyor.   

‘Rue Les Createurs’ markası da bölgemizde yer alan ve çoğunluğu oluşturan beyaz yaka bayan ziyaretçilerimiz için hizmete açıldı. Rue Les Createurs;  günlük yaşamın her anı için çözüm sunan koleksiyonlarını elbiseden pantolona, bluzdan trikoya kadar geniş seçenekleriyle çok beğenildi. 

“İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile dünyanın birçok ülkesinde Türk Perakendeciğini başarı ile temsil eden, uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatan LC WAİKİKİ, kış aylarında aramıza katılan yeni markalarımızdan oldu.

Alışveriş merkezimin çevresinde birçok okul ve ofis binası yer alıyor. Buralarda çalışanların kültür, sanat ve eğlence dünyası ile ilgili tüm ürünleri bulabileceği D&R, merkezimizde yerini aldı.  

Doğal taş ve gümüşün usta ellerde benzersiz aksesuarlara dönüştüğü Piedra mağazası ziyaretçilerimizin kombinlerini tamamlamak adına güzel bir adım oldu.  

Simit Sarayı ziyaretçilerimize uzun uzun kahvaltı yapabilecekler ve aynı zamanda çok hızlı şekilde hizmet alabilecekleri yeni bir mekan oldu.  

Hafta sonu girişleri artan çocuklu ziyaretçilerimiz için seçenekleri çoğaltabilmek adına her zaman, her yerde, her koşulda oyuncağın ulaşılabilir olmasını sağlamak isteyen herkesin “oyuncakçısı” Toyzz Shop yeni markalarımız arasında yerini aldı.  

Yenilenen mağazalarınız oldu mu?
2018 yılında bazı markalarımızın metrekarelerini büyüttük. 1001 çeşit dünya çayının sunulduğu ve gün geçtikçe misafir kitlesini büyüten Keifi, bin metrekare büyüklüğündeki yeni yerine taşındı. Özellikle genç ziyaretçilerimizin yoğun ilgi gösterdiği Pandora mağazasını yine bu yıl 110 metrekareye taşıdık. Mağazasını büyüten bir diğer markamız da Penti oldu. 2018 Kasım ayında Penti 194 metrekarelik yeni mağazasında hizmet vermeye başladı. 

Ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarına nasıl karşılık veriyorsunuz? 
Perakende sektörünün bu zor günlerinde ziyaretçilerimizin ihtiyaçları yönünde doğru kiralamalar yaparak bu süreçte doğru bir şekilde ilerliyoruz. Marka karmamıza kattığımız yeni markalarımız ile yeni heyecanlar içindeyiz. Ziyaretçilerimizin istediği skalada ürün bulabileceği ve keyfine göre vakit geçirebileceği alanlar yaratmak bizim için önemli.

nb

Yukarı