Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Müşterinin beklentisini aşan tercüme hizmeti

17.11.2017 - 09:33

Keyhan Tercüme Şirket Müdürü Hüseyin Çelik, dil yetenekleri kanıtlanmış kadroları ve teknik verimlilikleriyle müşteriler için çeviri ve dil bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline geldiklerini ifade etti.

Keyhan Tercüme’yi bize tanıtır mısınız? 
Keyhan Çevirmenlik olarak, 1997'den bu yana uluslararası çevirmenlik ajansı şeklinde faaliyet göstermekteyiz. Kadrolu tercüman ekibimizin yanında, günden güne genişleyen, Türkiye ve dünya çapındaki serbest tercüman ağımız ile tüm lisanlarda müşterilerimize hizmet sunabilecek durumdayız. Dil yetenekleri kanıtlanmış kadromuz ve teknik verimliliğimiz ile müşterilerimiz için çeviri ve dil bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline gelmemizin yanı sıra; alt yapı çalışmalarına verdiğimiz önem, verimliliği sürekli olarak artırmaya, bu bağlamda teknolojiyi en yüksek fayda ile kullanmaya özen gösteren anlayışımızla müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir çözümleri en uygun fiyatlarla sunmayı birincil amaç olarak görüyoruz. Toplam 23 çalışanımız ve  dışarıdan  tercüme hizmeti aldığımız tercümanlarla birlikte  yaklaşık 60  kişi ile hizmet veriyoruz. Ankara merkezli olmak üzere İstanbul’da 4,  Bursa’da 1 olmak üzere toplam 6 ofisimiz bulunmaktadır.

Yeminli tercüme nedir?
Yeminli tercüme, belgelerinizin bir dilden hedeflenen diğer bir dile, büromuzda çalışan noterden yemin belgeli tercümanlar tarafından tercüme yapılmış, ilgili tercüman ve tercüme bürosu tarafından kaşelenerek imzalanmış şeklidir.

Kaç dilde tercüme yapıyorsunuz? Ağırlıkla çalıştığınız sektörler hangileri?
Yaklaşık 64 dilde çeviri hizmeti vermekteyiz ancak daha çok İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Bulgarca, Çince, Romence, Çekçe  ve Farsça dillerinde yapmaktayız. Ağırlıklı olarak uluslararası çalışmakta olan müteahhitlik firmaları, otomotiv, ağır sanayi, eğitim, fuar ve organizasyon, kuyumculuk, spor, lojistik ve taşımacılık, banka, finans, ilaç sektörü ve bakanlıklar ile çalışıyoruz.

Tercüme, dikkat ve hassasiyet isteyen bir konu… Keyhan Tercüme olarak bu konuda müşterilerinize vaatleriniz nedir?
Keyhan Çevirmenlik görev tanımı, bireysel ve kurumsal müşteri kitlesinin küresel dokümantasyon gerekleri için sürekli kaynak geliştirmek ve en uygun nitelik ve maliyetle çeviri çözümleri sunmaktır.
Keyhan’ın güttüğü hedef, çeviri ihtiyaçlarında müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmada temel öğeler ise şunlardır; müşterinin beklentisini de aşacak, yüksek kaliteli hizmetler sunmak, hizmette süre taahhüdüne uymak ve bu iki öğeyi en uygun maliyetle karşılamak ve müşteriye sunmak.
Keyhan Çevirmenlik, rekabetçiliğin özellikle süre ve kaliteye dayalı olduğu teknoloji sektörlerinde teslimat sürelerini minimumda tutarak bu alanlarda çalışan müşterilerine rekabet üstünlüğü sağlamaktadır. 
Keyhan Çevirmenlik, tüm dillerde her boyutta ve türde çeviri çözümlerini ilk elden müşterilerine sunmaktadır. Şirketinizi küresel boyuta taşımak için Keyhan Çevirmenlik, adımlarını size uyarlayacak ve eşsiz bir çözüm ortağı olacaktır. Sorumluluk duygumuz, deneyim ve teknik bilgimiz ile size bunu sağlamayı taahhüt ediyoruz.

nb

Yukarı