Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Multi Türkiye Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü Hakan Altın oldu

07.03.2018 - 14:47

Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Türkiye’nin en büyük perakende platformu Multi Türkiye’nin Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü Hakan Altın oldu. En son Multi Türkiye bünyesinde yer alan Marmara Forum’un AVM Müdürü olan Altın, 2014 yılından bu yana Multi Türkiye çatısı altında görev yapıyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi ve Pazarlama Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Hakan Altın, TÜYAP’ta yerel yönetimde gösterdiği başarılarından ötürü uluslararası yönetim pozisyonuna transfer edildi. TÜYAP’ın ardından Tesco Kipa Balçova Alışveriş Merkezi’nde ve grup bünyesindeki diğer altı alışveriş merkezinin açılış süreçlerinde bölgesel rol aldı. Ardından önce Redevco çatısı altında bulunan ve Qubicon portföyüne geçen Erzurum, Gordion ve Magnesia alışveriş merkezlerinde kıdemli bölgesel üst düzey yönetim görevi yapan Altın, 2014 yılında Multi Türkiye bünyesinde yer alan Marmara Forum’un AVM Müdürü oldu. Hakan Altın bu süreçte Multi-Qubicon portföylerinin entegrasyonunda önemli görev ve sorumluluklar üstlendi.
15 yılı aşkın tecrübesi ile yerel ve uluslararası yönetim pozisyonlarında görev almış Hakan Altın, bundan böyle kariyerine Multi Türkiye’nin Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü olarak devam edecek.

nr

Yukarı