Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

“Modanın Yıldızı Sensin!” yarışmasının finalistleri belli oldu!

17.11.2017 - 11:46

Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM'nin ev sahipliğinde, moda tasarım alanındaki gizli yetenekler “Modanın Yıldızı Sensin!” etkinliğinde kıyasıya yarıştı. Büyük ilgi toplayan yarışmaya yüzlerce kişi binin üzerinde tasarımla katıldı.  

Ziyaretçilerine sunduğu ulusal ve uluslararası pek çok ünlü marka ile Ankara'da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion AVM, “Modanın Yıldızı Sensin!” yarışmasıyla çok renkli bir etkinliğe imza attı. Jüri koltuğunda moda dünyasının ünlü isimleri Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygı ve Özge Ulusoy'un yer aldığı yarışmanın finalistleri belli oldu.  
Yarışmaya katılan 619 kişiden toplam bin 149 çizimi değerlendiren jüri üyeleri 20 ana finalist ve 5 yedek finalist ismi belirledi. Toplamda 30 bin TL'yi aşan ödülleriyle göz dolduran “Modanın Yıldızı Sensin!” yarışması, Gordion AVM'nin düzenlediği yarışmalar arasında en çok katılımın sağlandığı yarışma oldu.
Best FM, Kaptan International Textile, Setmoda.com ve Singer sponsorluğunda gerçekleşen yarışmanın, 28 Ekim 2017'de düzenlenen gala gecesi sonunda ise finale kalan 20 yarışmacıdan 3 finalist Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygı ve Özge Ulusoy tarafından belirlendi.

 MODANIN YILDIZI SENSİN YARIŞMASININ ÖDÜLLERİ: 
•Yarışmanın finaline çıkmaya hak kazanan 20 kişi, 500 TL yüklü Gordion Card'a sahip oldu.
•Birinci 5 bin TL ödül, Raşit Bağzıbağlı‘nın atölyesinde 1 ay süreli staj imkanı, kumasim.com'dan 5 bin TL değerinde kumaş, Singer Brilliance 6160 dikiş makinesi ve HC 22 dikiş seti kazandı.
•İkinci 3 bin TL ödül, kumasim.com'dan 3 bin TL değerinde kumaş , Singer Brilliance 6160 dikiş makinesi ve HC 22 dikiş seti kazandı.
•Üçüncü 2 bin TL ödül, kumasim.com'dan 2 bin TL değerinde kumaş , Singer Tradition 2282 dikiş makinesi ve HC 22 dikiş seti kazandı.

nb

Yukarı